powitanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

powitanie

przez Lilit 08 gru 2013, 15:55
Witajcie,
jestem tu nowa, choć od dłuższego czasu podczytuję to forum. Moja przygoda z depresją, nerwicą już trochę trwa, 1,5 roku temu chodziłam do psychiatry, leczyłam się, potem przerwałam... i funkcjonowałam raz gorzej raz lepiej (z naciskiem na gorzej), ale dało się żyć. Od jakiś 3 miesięcy jednak wszystko wróciło z 5-krotną siłą: lęki przed wyjściem z domu, studiowaniem, posiadaniem obowiązków, brak sensu życia... Objawy typu ból serca, brak oddechu (wydaje mi się, że się uduszę itp). Na 20.12 mam wizytę u psychiatry, zobaczymy...Są dni kiedy w miarę mogę funkcjonować, a są takie, kiedy nie jestem w stanie wstać, w ogóle- wydaje mi się, że jestem okropnie niestabilna i przez to nie mogę się niczego podjąć...
Fluoksetyna
Alprox 1 mg
Pernazyna
Hydroksyzyna

powitanie

przez amelia83 08 gru 2013, 16:29
Lilit, witaj ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

powitanie

przez Depakiniarz 08 gru 2013, 16:40
Witaj :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

powitanie

przez PannaNatalia 08 gru 2013, 18:29
Witaj,nie jestes sama :)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

powitanie

przez oleksmalczyk 10 gru 2013, 21:05
Witam i ja bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Sortuj wg