Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chcialbym wszystkich przywitac!


VerblichenenRosen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie majac pojecia co tu napisac poczytalem sobie inne posty w tym temacie i mam jeszcze mniejsze pojecie na ten temat >_<

 

Pisanie o jakichs moich problemach wydaje sie nieco mijajace z celem bo nikt mnie jeszcze nie zna ale pozna moje problemy i... no i co z nimi zrobi? To zalezy od niego :) Ale zazwyczaj nic konstruktywnego w tej kolejnosci z tego nie wynika wiec zostawie to na kiedy indziej.

 

Nie mniej zarejestrowalem sie w nadziei czesciowo na poszerzenie wiedzy, czesciowo na podzielenie sie swoimi przemysleniami a w znacznej czesci chyba na ukrecenie lba panoszacej sie wewnetrznej pustce. Dziwne uczucie...

 

Ogolnie natomiast przebrnalem juz przez 26 urodziny, jestem nieczynnym informatykiem, zony niet, dzieci niet, pochodze z poludniowego wschodu (prawdopodobnie), moj ulubiony kolor to fioletowy a w tescie ''jakim jestes zwierzatkiem'' bylem Sroka i uwazam ze to sluszny wynik. Nie mam pojecia co wiecej napisac wiec na tym zakoncze zeby juz po pierwszym poscie nie wyjsc na wariata ;)

 

PS: Osoby ubolewajace z powodu braku ojczystych znakow diakrytycznych przepraszam, moj sprzet nie jest w stanie ich sprawnie generowac. Braki w ortografii biore na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×