Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lanser wita


lanser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Przede wszystkim bardzo sie ciesze że trafiłem na to forum. Zanim założyłem temat dużo wątków przeczytałem i dużo się dowiedziałem. Niemniej żaden problem nie odpowiadał mojemu dlatego pozwoliłem sobie założyć ten temat. Jeżeli ktoś potrafiłby mi doradzić to z góy mu za to dziękuję.

Mam 24 lata, skonczyłem właśnie studia. Zazwyczaj nie miałem problemów ze sobą i swoją "głową". Zawsze nbyłem nieśmiały i troche skryty ale nie ujawniało się to jakimiś przykrymi konsekwencjami. Natomiast do wakacji zacząłem mieć problem. Mianowicie problem ze snem. Nie chodzi i bezsenność bo spać zachciewa mi się każdej nocy. Chodzę spać regularnie, myślę że spokojny i zrelaksowany. Poznałem wszystkie te zasady zdrowego snu i starałem się do nich stosować. Mój problem polega na tym, że w momencie zasypania dopada mnie bardzo dziwne uczucie. Kojarzycie uczucie jak ktoś was przestraszy lubsami sie czegoś przestraszycie? Taki napad lęku, strachu, cięzko to nazwać. Niemiłe uczucie w klatce piersiowej i głowie. Uczucie że opuszczają Cie siły. Ja mam tak własnie przy zasypaniu. Czasami napada mnie raz, czasami pare razy w nocy. Skutecznie mnie wybudza i powoduje lęk przed snem.

Staram sie wspomagać ziołowymi Valused czy Lunapret, ale działa to średnio. Usypia, fakt, ale jednak cały czas mam problem w tej fazie zasypiania.

RObiłem badania krw- wszystko w normie, lekko za mało potasu ale uzupełniam. Poza tym wszystko ok, hormony, tarczyca, glukoza. Doppler żył szyjnych i prześwietlenie kręgosłupa-ok. Rehabilitant - ok. Póki co nie mam medycznych podstaw do paniki.

Jeżeli ktoś byłby w stanie mi coś poradzić, cokolwiek to z góry mu dziękuje. OBawiam się, że sam sobie z tym nie poradzę. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie wiem jak walczyć. A siłe do walki myślę że mam.

Pozdrawiam serdecznie nerwicowców.

 

Lanser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może masz przysenny paraliż, jest coś takiego. Że człowiek jest jeszcze przytomny, ale ciało ogarnia paraliż tak jakby spał. Chodzi o to, że jest to potrzebne, żeby człowiek nie spadł z łózka, jak będzie miał sen o bieganiu np. Ale czasem może to świadomie dopaść, poszukaj coś o tym, może ma jakiś związek to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×