Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czeeść.


Gość Purpendicular

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wypadałoby się przywitać, zatem dzień dobry wieczór wszystkim ;) W sumie to nawet miło się tu znaleźć, bo są tutaj ludzie z podobnymi problemami do moich i jest to jedyne miejsce w którym nie muszę ukrywać swoich problemów, a tak robię w codziennym życiu i raczej nikt się po mnie nie spodziewa jakiejkolwiek depresji lub nerwicy. Oprócz tego mogę o sobie powiedzieć, że mam dwadzieścia lat, gram na gitarze, lubię dobre kino, książki, malarstwo i jeszcze kilka innych rzeczy. Jeśli chodzi o dolegliwości, to podejrzewam u siebie mix nerwicy z depresją, którego, jak już wcześniej pisałem - raczej nie widać na zewnątrz, ale wewnątrz jest to dokuczliwe i ciężko się z tym funkcjonuje. Ale staram się zachowywać dystans i optymizm ;)

 

przy okazji, chętnie poznałbym osoby z podobnymi problemami (i najlepiej zainteresowaniami) obojętnie w jakim wieku i jakiej płci - najlepiej ze Śląska lub Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem! To fajowo, że sobie grasz na gitarze, pewnie uspokaja ;) . Ukrywanie swoich problemów jest o tyle dobre, że nie robisz z siebie ofiary, ale jednak gdy odkryjesz karty, to możesz przekonać się, że jednak komuś zależy na tym, aby Ci było lepiej, więc i to ma swoje plusy :) . W końcu wszyscy mamy swoje lepsze i gorsze dni.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×