Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam chyba serdecznie


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, mam ochotę się przywitać piszę już dosyć często tutaj na forum nawet pisałem w dziale powitanie tylko pisałem o swoim problemie, a mało o sobie. Zajmuje się na co dzień grafiką i programowaniem. Pasjonuje się psychologią zmiany, sukcesu i pokrewne dziedziny.

 

 

Nie wiem czy ta jesień na mnie tak wpływa, bo dostaje świra czy może brak "wartościowych" znajomych we Wrocławiu? Odwala mi totalnie na całej linii dziwne samopoczucie. Byłem wczoraj w klubie chciałem kogoś poznać, nawet bardzo pewnie brałem dziewczyny do tańca albo jedne głupie z Mongolii pierwsza reakcja uciekła, a później sama się dostawiała, a jej koleżanki robiły nam foty yyy.... Potem uciekła do jakiegoś starego nadzianego goscia? Chyba tak. Ogólnie jakoś dziwnie szkoda gadać... zagadałem nawet na ulicy jakaś dziewczyne pogadalismy spoko, ale no ech nie wiem czego oczekiwalem, ale moze jakiegos fajnego obrotu sprawy czyli zaangazowania sie w rozmowe, milego spedzenia wieczoru, posmiania sie, potanczenia w swietny sposob. Przydałby mi się jakiś przyjaciel tutaj lub przyjaciółka, bliska osoba, a tu lipa trzeba samemu wszystko ogarniać, na rodzinę nie można w sumie liczyć.

 

 

Pozdrawiam

Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, witaj widzę, ze tworzysz temat po dłuższym pobycie na forum zupełnie jak ja :mrgreen:

 

no widzisz :D

 

Cześć Unikalny, dlaczego taki nick? Mam słabość do Twojego imienia ;) To nie sposób podrywu, mam męża ;) Ile masz lat?

Ściskam!

 

Taki nick, bo często wyróżniam się na swoim tle od rówieśników decyzjami i też wyróżniam sie chcąc nie chcąc wzrostem 193 cm, mam 20,5 lat :D

 

Pozdrawiam

 

 

P. S. Już wiem dlaczego mam takie stany "przesilenie jesienne" dostaje pierdolca w te porę roku, w sumie wszystkie moje najważniejsze związki w te pore roku się rozpadły przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się na co dzień grafiką i programowaniem. Pasjonuje się psychologią zmiany, sukcesu i pokrewne dziedziny.
Czyli co studiujesz? Właśnie grafikę?

To dobrze, że sam doszedłeś do tego, że to jesień może tak na Ciebie wpływać:) Zmiany pogody i pór roku na wszystkich mają wpływ, tylko na niektórych większy, może jesteś meteopatą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie studiuje, żyję nie interesują mnie studia. Szkoda czasu mi na studia, które później mi i tak nic nie dadzą, a ludzie płaczą, że nie mają pracy. Wolę wcześniej zdobywać doświadczenie, umiejętności i zasoby. Jestem człowiekiem, na którego wpływa po prostu jesień, nie kwalifikuj mnie w jakieś schorzenia czy choroby. Przejdzie tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meteopatia nie jest chorobą, poza tym spokojnie, nie diagnozuję Ci niczego;)

 

Spoko :)

 

 

Siemasz , czemu tak późno taki post ?

 

Szczerze pisząc nie wiem, wybacz, że tak późno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś przyjaciela bądź przyjaciółkę??

Jak mijają Ci te jesienne dni??

 

 

Przyjaciela czy przyjaciółki jeszcze nie znalazłem, ale znajomych tak :)

 

 

Dużo lepiej już w te jesienne dni :)

 

 

A dlaczego pytasz? Jesteś z Wrocławia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×