Skocz do zawartości
Nerwica.com

... Pojawil sie ktos nowy ...


ChrisNico

Rekomendowane odpowiedzi

... Jak by tu zaczac ?... Kiedys najlepiej bylo od poczatku ale teraz ...

Nie lubie pisac o sobie,a szczegolnie o tej porze dnia kiedy "Inni" maja napewno ciekawsze rzeczy do robaoty niz czytanie mojego CV.

Trafilem tu wczoraj,jak to zazwyczaj bywa,przez przypadek.Nie szukalem pocieszenia,wspolczucia etc.Wrecz przeciwnie.Kopalem w necie w poszukiwaniu skutecznej rady jak juz nigdy wiecej nie byc dla nikogo problemem.Brzmi patetycznie,wiem o tym ale noce coraz bardziej mnie do tego nastrajaja.

Doprawdy sam nie wiem co po za strachem utrzymuje mnie jeszcze na powierzchni."Wolanie o pomoc" juz przerobilem takze tym razem tak juz nie bedzie :?::!: .Narazie tyle.Wroce tu ... za kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem nowa z moją chorobą walczę od 3 lat ale się nie poddaję i wierzę że to ja będę silniejsza i wygram z nerwicą cała wojnę

 

[ Dodano: Pią Lis 24, 2006 8:41 pm ]

może zacznę od tego że od 9 lat jestem szczęśliwą mamą i i mniej szczęśliwą żoną moje problemy zaczęły się właśnie wtedy teściowa dała się we znaki zajmuję się domem i chętnie gdzieś bym wyjechała odpocząć ale to nie realne i dlatego przyłączam się do was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×