Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Gość alutka1334

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Mam 21 lat. Ostatnio dowiedziałam się u psychologa, że mam zespół lęku uogólnionego i stan depresyjny. Na samą wizytę u psychologa zbierałam się bardzo długi czas, dzwoniłam i w ostatniej chwili rezygnowałam. Lęk bardzo utrudnia mi życie. Mam wrażenie, że w moim otoczeniu nikt mnie nie rozumie. Będę zaglądała regularnie na forum, jak się odważę to może włączę się w dyskusje :) To forum to dla mnie duży krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musisz wiedzieć , że nie jest to nic złego i że nie jesteś sama , borykam się z tym samym problemem , u mnie dochodzą do tego ataki paniki . Na początek polecam Ci książkę pt. Oswoić lęk autorstwa Judith Bemis , tam znajdziesz kilkanaście strategii jak radzić sobie w takich trudnych sytuacjach. Znajdziesz ją bez problemu w internecie za darmo. Książka ta nie zlikwiduje samego lęku , ale jest tam duzo fajnych rzeczy , które mogą Ci pomóc w tych ciężkich chwilach. Jesli masz jakieś pytania pisz smiało na pw lub na buczi79@wp.pl to chętnie podzielę się swoimi odczuciami i sposobami radzenia sobie z lękiem. Trzymaj się ciepło

buczi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×