Skocz do zawartości
Nerwica.com

boje.sie.wychodzic.z.domu!!!!!!!!pomocy


malgorzatka020

Rekomendowane odpowiedzi

mam.problem.bardzo.boje.sie.wychodzic.z.domu.np.odprowadzic.corke.do.przedszkola.boje.sie.chodz/jest.to.bardzo.blisko.minutka.drogi!!!za.15.min.mam.isc.ja.odebrac.i.cala.sie.trzese.bo.sie.boje.wyjsc.az.mi.slabo:(

 

-- 13 maja 2013, 11:50 --

 

prosze.o.pomoc.jak.sobie.mam.z.tym.poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malgorzatka020, to nakupuj jakichś książek o lękach i stosuj tam te wskazówki, chyba, że psychoterapia, ale to też nie będzie, że "sama".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, gdyby umiała sobie poradzić bez psychiatry,sama to nie zakładała by tego wątku jak widać nie potrafi i prosi o radę ,natomiast uważam,że znudzona-ona ma racje .Co zrobi z naszymi radami to już jej sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no polecałem i dalej uważam, że to najlepsze rozwiązanie, ale, że psychiatra jest jedynym rozwiązaniem, to moim zdaniem lekka przesada.

 

autorka napisała, że nie chce iść do psychiatry, więc nic nie mieszam. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znudzona-ona, a co złego widzisz w tych wykrzyknikach??? Każdy po swojemu wyraża emocje, podkreśla znaczenie, tego co napisał itd...

 

-- 13 maja 2013, 22:11 --

 

Ja, dla odmiany, mam zepsutą myszkę, dzięki której powielam posty, dostaję już z tym szału, a nie mam obecnie możliwości zakupienia nowej...a bez - nie potrafię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam.kropki.nie.dla.frajdy.tylko.mi.spacja.nie.dziala!!!!*Wiola* ----wiem.co.mi.dolega.mam.depresje.lekowa.i.nie.jestem.idiotka.by.sadzic.ze.nagle.mi.to.przejdzie.i.ktos.co.s.napisze.i.bedzie.juz.dobrze!!!!siegam,tu.tylko.po.rady.i.podyskutowac.z.kims.kto.moze.jak.ja.ma.takie.cos!!!jesli.nie.chcesz.doradzic.to.nie.krytykuj.te.forum.jest.po.to.by.o.depresji.pisac.!!!! :!::!::!:

 

-- 14 maja 2013, 01:01 --

 

jakas.paranoja!!!lekarz.nic.mi.by.nie.dal.jak.bym.sama.nie.chciala.tego.zmienic.wlasnie.mam.sile.by.walczyc.o.lepsze.zycie.bo.WALCZE.i.PRZYZNAJE.sie.do.sslabosci!!!wymadrzacie.sie.tu.we.dwie.a.gowno.wiecie.o.zyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malgorzatka020, własnie my którzy piszemy w tym watku chcąc Ci pomóc poradzilismy sobie z tym za pomocą leków badż psychoterapii.Teraz co?masz nam za złe ,że złe rady Ci dajemy?Człowiek który naprawdę jest chory i szuka pomocy każdą przyjmie z wdzięcznością,a Ty atakujesz nas że dajemy Ci takie rady nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikogo.nie.atakuje.rada,idz,do,lekarza,to,nie,rada.bo.to.najprostrze.rozwiazanie.powiedziec.chorem.zeby.sie.leczyl!to.ja.sama.wiem.ze.lekarz.by.dal.leki.ale.powtarzam.poraz,kolejny.jak.wy.sobie.z.tym.radzicie???wy.zaatokawylyscie.mnie.za.kropki.i.za.wykrzykniki :!: a.tu.nie.o.to.chodzi.bo.krokpi.i.wykrzykniki.nie.maja.znaczenia.w.tym.watku!a.wy.co.przy.pierwszym.ataku.do.lekarza.lecialyscie.po.pieprzone.psychotroby.by.zamulily.cialo.i.umysl.i.wydawalo.sie.nam.ze.sie.dobrze.czujemy?z.ta.choroba.trzeba.wewnetrznie.sobie.poradzic.bo.leki.odstawisz.i.nadle.wroci.ze.dwojona.sila!kazdy.ma.inne.sposoby.na.stres.i.leki.i.ja.wlasnie.chce.poznac.jak.ktos.sobie.radzi.co.robi.by.sie.uspokoic.by.opanowac.umysl.i.cialo!nie.tylko.chcem.rad.moge.i.pomoc.wymienic.sie.uczuciani.podyskutowac.z.kims!idziesz.do.lekarza.tez.z.nim.gadasz.a.to.taki.sam.czlowiek.ja.i.my.wszyscy.wiec.czemu.nie.mozna.tu.sobie.pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×