Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie


carvalio

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy czlowiek czuje sie bezradny lub niezrozumiany szuka wsparcia. Dlatego wyladowalem an tym forum. Od jakis 6 lat cierpie na nerwice i depresje, do tego dochodzi cala gama dolegliwosci fizycznych, nabardziej dokucza mi bol glowy, mam go nieprzerwanie od jakis 6 lat ,wlasciwie to glowka nie boli tylko kiedy spie, dlatego lubie spac. Mialem wykonany szereg rozncyh badan ,chodzilem do neurolga,ale wszysyc byli bezradni. Oczywisice szukalem rowniez pomocy u psychologow i psychiatro,ale tabletki przynosily tylko skutki uboczne a psychoterapia to wlasciwienic nie przynosila. Obecnie mysle nad zmiana psychiatry i psychologa i wykonaniem badania eeg tak do kompletu.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

W zasadzie nie ma co Ci radzić bo cały czas szukasz, a kto szuka ten znajdzie ... Skoro faktycznie Twój aktualny psychiatra nie potrafi Ci pomóc to go zmień i nie zastanawiaj się dłużej. Mi na bóle pomagał pramolan (ale to dopiero po jakimś roku systematycznego przyjmowania), niestety ma jedną wadę - nie leczy, tylko tłumi objawy choroby. Teraz, po zmianie leku bóle powróciły, co prawda żadziej niż wcześniej ale jednak ... Na szczęście istnieje hydroksyzyna i gdy tylko czuję że zaczyna boleć, zarzucam sobie jedną taką i jest w porządku.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×