Skocz do zawartości
Nerwica.com

Heloł


Nut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie

Jestem Nut

Zacznę może od tego, iż przybyłam tu z innego forum, na którym spędziłam 2 latka mojego życia.

Z pewnych przyczyn musiałam usunąć konto. Bardzo tęsknię za tym miejscem, tymi ludźmi. Niestety (a może stety?) moje życie toczy się prawie wyłącznie w wirtualnym świecie, stąd też moja ogromna potrzeba istnienia w takiej społeczności.

 

Być może Wy potraktujecie mnie lepiej...

 

anyway cieszę się, że mogę do Was dołączyć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nut, Witam Cię serdecznie na forum, czuj sie tu z nami dobrze.

Mam nadzieję, że pomimo szaty graficznej, która daje wiele do życzenia i małej przejrzystości forum ;) znajdziesz tu wspólny język z użytkownikami ;)

 

Co do czatu, kiedyś działał,ale na dzień dzisiejszy z przyczyn technicznych nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, o jaki czat pytasz, jakiś forumowy, czy o ten dda, który organizuję? Ten, który jest jeszcze na spikerii (pokój, który założyłem) - oczywiście, że działa i ma się bardzo dobrze :)

 

Jak się nazywa ten pokój na spiekrii? I hasło jeśli takowe jest.

W poprzednim forum też mieliśmy tam swój pokój, ale jako, że spikeria zazyczyła sobie wykupienia kont permium zwineliśmy interes;p

 

Do czatu dda jeszcze nie dotarłam, heh, sporo tych czatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pokój jest zahasłowany ze względów bezpieczeństwa. Jeśli ktoś ma ochotę to Zapraszam do uczestnictwa w mityngu dda środy od godz. 20.30. O Wszystkie informacje i szczegóły piszcie na PW. pozdrawiam.

Nut - napisałem Ci wiadomość na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×