Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich


czarnaroza2

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dawno mnie tu nie bylo. wzielam sie w garsc ulozylam sobie zycie, mam kochanego chlopaka z ktorym planujemy slub i wogole wszystko niby piekne... myslalam ze najgorsze co mnie spotkalo to BPD dlatego tak bardzo kazdego dnia walczylam by kazdy nastepny dzien byl lepszy, nie poddawalam sie, nawet jak mi cos nie wychodziĺo to próbowaĺam dalej bo wiedzialam ze nie moge przegrac z tá cholerna choroba. przed swietami dowiedzialam sie ze mam PCOS zwalilo mnie to z nog, nagle wszystko sie zmienilo. moj ukochany ma tylko jedno marzenie, chce miec dziecko zreszta ja tez bardzo chce ale dowiedzialam sie ze u mnie choroba byla bardzo pozno wykryta i nie wiadomo czy wogole bede mogla miec dzieci. totalnie mnie to zalamalo, juz nic nie jest takie same, coraz czesciej nic nie robie, tak poprostu, bo mi sie nie chce, od chlopaka sie oddalilam, sa momenty kiedy mam ochote sie pociac, kiedy wszystko mnie przerasta.... tyle pracy by wzbic sie w w gore i jedns chwila by spasc na samo dno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda: "Czasem jedna chwila potrafi nam w zyciu rozpieprzyć wszystko" : ) Jednakże są też chwile, które budują tę wiarę w lepsze jutro, lepsze życie na nowo! : ) Są plusy i minusy we wszystkim i zawsze trzeba starać się doszukiwać tych chociaż najmniejszych zalet. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. "

Nadzieja umiera ostatnia" : )

 

Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Mam nadzieję że wszystko CI się ułoży..

i pamiętaj że jest wiele dzieci potrzebujących miłości (wiem że najważniejsze dla kobiety jest mieć swoje) w domach dziecka. Sama rozważam taką ewentualność w przyszłości, bo przez zdrowotne problemy mogę mieć z tym kłopot.

Poszukaj wsparcia w chłopaku, on też pewnie cierpi. Wtedy gdy znów się zbliżycie, chociaż to da Ci jakąś iskierkę..

Trzymam kciuki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×