Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolejna przestraszona istota...


Lilu~25

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie zdobylam sie na odwage i dodaje ten post :) forum znam bardzo dobrze mimo ze wczesniej nic tu nie pisalam :) nie wiem czy czesto bede tu zagladac nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze otworze te stronke ale wiem ze Wy jestescie i wiecie co czuje :) narazie to bardzo pomaga ... nerwice mam juz od dawna ale od niedawna uswiadomiono mi ze to to...to tak abstrakcyjne ze jedyne co mi do glowy przychodzilo to ze calkowicie zwariowalam i ze nie ma dla mnie ratunku poza odizolowaniem od swiata teraz juz wiem ze naszczescie da sie to pokonac i ze to wcale nie jest tak trudne jak by sie wydawalo... bardzo lubie te pozytywne posty ...niestety nie umiem czytac tych przykrych ktore opisuja stany lekowe poniewaz odrazu wracam pamiecia do moich ... i nie wiem czy to napad leku czy tylko pamiec o nim ...jestem pelna podziwu dla osoby ktora stworzyla to forum i dba zeby ono wlasnie tak wygladalo ... wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam i zycze wielu radosnych chwil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez tu jestem od jakiegos czasu ale dopiero niedawno zaczelam pisac.Duzo mi to forum pomaga w radzeniu sobie z nerwica.Swojej" historii choroby"dokladniej nie opisalam bo znalazlam ja w niejednym poscie i nie chcialam sie powtarzac .Przegladam te forum prawie codziennie ,na poczatku tez nie czytalam tych postow w ktorych byly opisane te "straszne"dla mnie objawy ale powoli zaczelam sie uodparniac nawet na te mniej optyymistyczne.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam bardzo to milo ze tyle osob napisalo !!! ciesze sie ze tutaj trafilam ...mysle ze jakos daje rade ale sa gorsze chwile i lepsze dni dobrze ze juz moge napisac ze dni nawet tygodnie a nie tylko chwile jak to bylo niedawno wiem ze mozna pokonac nerwice a raczej da sie ja ignorowac bo to chyba klucz do sukcesu wtedy ona sama odchodzi wraca tylko wtedy gdy uda jej sie nas przechytrzyc i pozwalamy sobie na mysl o niej ...znowu prowadze sama samochod robie zakupy w markecie zalatwiam sprawy w urzedach niedawno to bylo niewykonalne znow umiem isc do knajpki ze znajomymi bez dreczacych mysli ze cos sie zaraz wydarzy ... mam nadzieje ze jestem na dobrej drodze i blizej sukcesu...sciskam was wszystkim z osobna pozdrawiam goraco ...dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię gorąco :)

 

robie zakupy w markecie
Gratulacje :) Co do zakupów w hipermarketach to byłam raz sama kupić parę rzeczy i myślałam, że tam się zaraz rozpłaczę. Przechodziłam tylko pomiędzy regalami tam gdzie bylo najmniej ludzi z miną "przeprasza, że żyję".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×