Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hello


kamillk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Męcze się z problemami juz dosyc długo - parę lat będzie niestety je ignorując i udając że ich nie ma co mi czasem za dobrze wychodzi. Problemy z akceptacją wyglądu, perfekcjonizm. Bylem u psychologa w sumie z rok na terapii, nic (niewiele pomogło) - nawet nie wiem które zaburzenie mi dolega tyle działów na forum do wyboru...

U Psychiartty byłem, proszki dostałem ale bałem sie brac i wywaliłem.

To forum widzialem juz kiedys ale dopiero teraz sie zarejestrowalem. Może cos z tego bedzie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie teraz to przypominam sobie byłem u 2, dawno to było:

jedna stara lekarka, jakoś pamiętam że nie wykazała zrozumienia - dostałem Setaloft

u faceta co był gdzieś polecany - po przestawieniu sprawy - Seronil

 

+xanax który podjadałem czasem.

 

Dlaczego wywaliłem? Termin ważności było po. A wcześniej chomikołwem proszki, bałem sie brać, myslalem że nie było tak źle ( moze nie jest ) że muszę brać... Życie w zaprzeczeniu. Problem pod dywan i najmniejszym oporem idziemy do nast dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic albo bardzo niewiele. W związku z długim wyjazdem do innego miasta przerwałem i czas sobie zleciał.

Chciałbym poradzić sobie bez proszków ale może tak łatwiej ? Wydaje mi się że jestem nerwicowo depresyjny człowiek.

 

Czy są psycholodzy którzy potrafią konkretnie powiedzieć co należy robić aby przełamywać swoje słabości a nie miesiącami wsłuchują sie w nas i my sami mamy wydedukować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ci nowi. :angel: Ledwo wiedza co im dolega.

Doświadczeni z kolei w chorobie, przejrzeli wszystkie możliwości co im może być oraz wypróbowali wiele metod leczenia. Serdecznie witam, poczytajcie trochę. Może wybierzecie chorobę która najbardziej odpowiada waszym standardom. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×