Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,


s.e.x.trener

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje :) Nawet nie wiedzialam, ze sa takie studia

 

Nie studia tylko kurs trenerski... dość zresztą nowy..

Na oryginalnej stronie instytutu Cudcol jest to dość dobrze opisane, o co chodzi, przeprowadzone badania na podstawie których skonstruowano terapię.

http://www.cudcol.com/research.php

Jest już na świecie pewna liczba coachów funkcjonujących w ramach tej terapii.

Zoptymalizowana na polski rynek wersja znajduje się na mojej stronie pod adresem

http://www.sex-trener.pl/cudcol.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to, że człowiek nie jest istotą seksualnie monogamiczną, natomiast tym, co odróżnia go od zwierząt są uczucia wyższe, takie jak miłość, zaufanie i poczucie emocjonalnej bliskości. To prowadzi do logicznej konkluzji, że zamiast eliminować zdradę w związkach, należałoby się posłużyć się strategią głębokiej integracji emocjonalnej obojga partnerów będących w związku, w połączeniu z aktem seksualnym w którym uczestniczy partner dochodzący.

Czyli terapia polega na seksie w trójkącie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzalam i uchachalam sie :lol:

. To prowadzi do logicznej konkluzji, że zamiast eliminować zdradę w związkach, należałoby się posłużyć się strategią głębokiej integracji emocjonalnej obojga partnerów będących w związku, w połączeniu z aktem seksualnym w którym uczestniczy partner dochodzący.

 

Cennik

 

Terapia Cudcol - 400 zł opłata wpisowa, 50 zł za każdy kolejny miesiąc terapii.

W cenie zawierają się 2 wizyty u trenera (jeśli uczestniczący w terapii decydują się na kontakt osobisty z trenerem), oraz nielimitowana liczba kontaktów telefonicznych lub internetowych.

 

Konsultacje (abonament) - 150 zł za każdy miesiąc konsultacji. W cenie zawiera się nielimitowana liczba kontaktów telefonicznych lub internetowych.

 

Wizyta u trenera - 120 zł.

 

Wizyta z dojazdem trenera - 200 zł. Tylko na terenie Warszawy.

Super pomysl na biznes :D Jedyna niedogodnosc, ze nie mozna sobie wybrac klienta i trzeba brac jak leci bez wzgledu na wiek i preferencje odnosnie atrakcyjnosci. W kazdym razie nazywanie tego terapia to duze naduzycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, mysle, ze trener tylko zbiera kase a dochodza wolontariusze :P

Nie no, ja się zastanawiałam, czy to nie biznes rodzinny na przykład...

A może "Dochodzącego partnera" mam sobie skołować we własnym zakresie, a trener tylko nadzoruje..?

 

Panie trener, jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×