Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć .


effy

Rekomendowane odpowiedzi

Wole jak będziecie mówić effy. To mi zupełnie wystarczy.

Na forum trafiłam przypadkiem .

 

Zaczęło wszystko się 5 lat temu .

Ktoś mi groził ledwo zdałam do nast,klasy . i sprawa była poważna. Wtedy ciełam się . Myślałam że to jest jedyny ratunek .Wiadomo nauczyciele i pedagog mało zdziałał. Przez pół roku myślałam o samobójstwie. Niby sprawa *ucichła i było wszystko dobrze . Ale nie w mojej głowie.

Od tego czasu nadal mam problemy z zasypianiem . Zmieniłam się.

Jestem cicha , spokojna . Zupełnie inna osoba. Nie umiem zaakceptować tego jak wyglądam.

W pracy nie mogę czasem się skupić . Nie umiem sobie z tym poradzić do tej pory .

Nie cierpię miejsca w którym mieszkam. Nie umiem zaufać 100%drugiej osobie. Od roku zastanawiam się nad swoją orientacją , bo to może dlatego nie umiem się z nikim związać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj i życzę powodzenia z rozwiązaniu problemów.

 

Co powoduje, że nie umiesz Siebie zaakceptować?

Co się dzieje w Twoim miejscu zamieszkania, że tak bardzo nie chcesz tam mieszkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myślałaś o tym, żeby się przeprowadzić?

 

nie mam niestety teraz takiej możliwości ze względu na wiek .

 

Co powoduje, że nie umiesz Siebie zaakceptować?

Co się dzieje w Twoim miejscu zamieszkania, że tak bardzo nie chcesz tam mieszkać?

 

u mnie w rodzinie zawsze patrzyli na wygląd , jak się zachowujesz , co umiesz , kim jesteś ,albo chcesz być . nie akceptowali moich wyborów tego jaką chce być . nie jestem ideałem dla nich i dla siebie , dlatego czuję się rozdarta i dlatego trudno mi już cokolwiek zaakceptować nie umiem być sobą

 

wspomnienia.to uczucie , które wraca , ludzie którzy o tym przypominają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o tych groźbach - groził na zasadzie "zabiję cię" czy "powiem rodzicom, że piłaś"? Ile miałaś lat? To był szantaż, dlatego groził? Groził ktoś bliski? Osiągnął coś groźbami? Masz kontakt z tą osobą?

 

W kwestii orientacji - ile masz lat?

 

PS.

Jak nie chcesz pisać z jakiegoś powodu tu, to zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu bym mogła na tyle zaufać żeby znowu o tym wszystkim opowiedzieć . I nie jestem pewna czy nawet to pomoże ze względu , że czasem widuję te osoby zupełnie przypadkiem , gdzieś na ulicy . A ja nagle czuję , że znowu mam te 15 lat i nie wiem co wtedy robić , gdzie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie . Tyle , że dochodzi do tego ciemność przed oczami i nawet nie wiem w którym momencie wstrzymuję oddech i tylko czuję , że idę przed siebie. Wiem jedynie , że nie chcę być w tym miejscu zapaść się jedynie pod ziemie . Miałaś podobną sytuacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz , że kiedyś będziesz o tym wszystkim mogła całkowicie zapomnieć ? Zmienić to , że już nie będziesz już tego wszystkiego przeżywała na nowo ?

Bo ja takiej pewności nie mam . Nie słyszałam o tym , ale poszukam coś więcej na ten temat . Myślałam , że to tylko strach. W pracy ciągle się stresuje . Nie chce niczego zawalić . Staram się jak mogę . Boję się jedynie , że nie zdążę czegoś zrobić na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie liczę , że ma być to proste. To zawsze było i będzie trudne do zniesienia. Ale jak próbujesz to bardzo dobrze , bo ja nie wiem jak po prostu nie umiem.

Tak widziałam , że jest tutaj o tym ten temat . Niezła lekturka do poczytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×