Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


wrażliwa_dusza

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich serdecznie. Postanowiłam się zarejestrować i napisać, gdyż szukam sposobu na to jak radzić sobie ze swoimi problemami. Na co dzień mocno doskwiera mi samotność, liczę więc, że tutaj odnajdę wsparcie i zrozumienie. Raz na jakiś czas mam po prostu ochotę się wygadać...

 

Na początek zaznaczę, że zawsze byłam osobą bardzo wrażliwą na punkcie tego co o mnie myślą/mówią inni, więc z wielkim trudem przychodzi mi pisanie w internecie. Teraz postanawiam się nie przejmować i nie zadręczać tym czy piszę składnie czy nieskładnie oraz co sobie o mnie pomyślicie (ale mam nadzieję, że będą to same dobre rzeczy ;) ), taka część mojej małej, osobistej terapii.

 

Przeglądając pobieżnie wątki zauważyłam, że zagląda tu sporo osób z poważnymi problemami. Mój osobisty czas najgorszego kryzysu minął. Przechodziłam przez ciężką depresję, przez 3 lata miałam nieustające myśli samobójcze i silną fobie społeczną, która nie pozwalał mi wyjść z domu oraz pewnie kilka innych dolegliwości, o których jednak lekarze nie raczyli mnie poinformować, bądź też sami nie wiedzieli co mi jest. Udało mi się z tym wygrać i dziś jestem już zupełnie inną osobą. Akceptuję siebie i cieszę się z życia. Mimo tego niektóre dolegliwości pozostały i czasem dają mi zdrowo popalić. Wynika to w dużej mierze z tego, że jestem DDA. Nie chodzę obecnie na żadną terapię, ani nie przyjmuję leków, gdyż wychodzę z założenia, że dopóki jest się w stanie, to najlepiej samemu rozwiązywać swoje problemy. Bardzo pomaga mi w tym medytacja oraz techniki relaksacyjne, afirmacje i inne przydatne rzeczy :smile:

 

Ale, ale! Nawet się porządnie nie przedstawiłam. Jestem Ola i mam 20, mieszkam w Lublinie i od października zaczynam tu studia. Cierpię obecnie na niedosyt kontaktów społecznych, więc jeśli ktoś chciałby pogadać to jestem jak najbardziej chętna i otwarta ;)

 

Pozdrawiam ciepło :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,ja też świeżo co założyłam tu konto,co prawda nerwicy lękowej nie mam,ale pomyślałam,że może tu znajdę przyjaciół,ludzi ,którzy beda potrafili zrozumieć mnie i częściowo zauważyłam,że mamy podobne myślenie czy problemy.Póki co, poznaje forum krok po kroku,mój email: gearl876@gmail.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×