Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich.


lenkova

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam zarejestrować się na tym forum ponieważ poszukuje pomocy. Mam na imię Magdalena i jestem studentką mieszkającą we Wrocławiu, która przestała radzić sobie ze swoim życiem.

Doszłam do ściany w swoim życiu i zdałam sobie sprawę, że potrzebuje pomocy. Byłam już u psychologa, który stwierdził nerwicę i zalecił dalsze spotkania analizujące moje życie.

Problem w tym, że czuje się koszmarnie. Nie mam siły wstawać z łóżka, spotykać się z ludźmi. Nic mnie nie bawi. Mam napady płaczu, lęków i myśli samobójcze. Nie mogę też zasnąć, zadręczam się dołującymi myślami. Boje się, że pewnego dnia nie znajdę w sobie na tyle siły żeby powstrzymać się przed zrobieniem sobie krzywdy.

Zastanawiam się czy może powinnam wybrać się do psychologa? Może jakieś lekarstwa mi pomogą? Spotkania u psychologa to jedno ale ja naprawdę boje się co będzie dnia następnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj lenkova. Chodzisz do psychologa regularnie czy przestałaś? Wydaje mi się, że powinnaś wybrać się również do psychiatry. Leki na pewno złagodzą objawy depresji. Pomyśl o tym. Wiem z własnego doświadczenia, że czasem jest tak źle, że trzeba zmusić się do brania leków. Dziwi mnie to, że psycholog do którego chodzisz/chodziłaś nie zalecił Ci abyś poszła do psychiatry po leki. Skoro często płaczesz, czujesz permanentną niemoc i niechęć do czegokolwiek, a do tego masz myśli samobójcze, to to jest stan, który wymaga leczenia farmakologicznego, tak mi się wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×