Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj adamus :D

Nie pozwólmy,by jakies cholerstwo wyssało z nas resztki życia :!: Jeśli teraz nie masz siły na tą właściwą walkę to może chociaż jakaś rozgrzewka? ;) Małymi kroczkami do celu,nie wszystko od razu,najpierw dobry psychiatra i psycholog,a napewno staniesz na nogi i zregenerujesz siły. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Niech moc będzie z wami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu dopadła mnie pierwszy raz z taką siłą ,że trzy miesiące praktycznie nie egzystowałem. Zaccząłem chodzic do psychiatry i po ponad pół roku wydawało mi się, że już jestem całkowicie zdrowy. Postanowiłem, że sam dam sobie dalej radę. Teraz mam lęki, drgawki, głowa mnie boli praktycznie cały czas, nie mogę się skoncentrować i jestem strasznie ospały. Bywa, że małe niepowodzenie potrafi wywołać we mnie paniczny strach. Właściwie strach jest we mnie cały czas. Byłem już na pierwszej wizycie u psychiatry-kolejnej pierwszej-ale narazie jest jak jest.

 

[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 10:45 pm ]

Przepraszam za plątanine słów ale moje myśli błądzą. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymac, będzie lepiej, musi byc. Teraz postaraj się nie podejmowac żadnych decyzji o zakończeniu terapii bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Jestem pewna, że dasz radę :D A jak ci będzie bardzo źle, to pisz na forum, co tylko ci leży na sercu, to pomaga. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×