Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej!


bylociezko

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim!

 

Widze, ze na forum sa ludzie z podobnymi dolegliowsciami jak ja. Z jednej strony jest to pocieszajace, bo wczesniej wydawalo mi sie, ze takie problemy mam tylko ja i tylko ja prowadze wew. wojne. Mam cos na zasadzie nerwicy lekowej, boje sie odrzucenia, boje sie samotnosci, do tego dochodza stany depresyjne. Wyznacznikiem mojego poczucia wartosci jest jak inni postrzegaja... Fajnie, ze jest takie miejsce gdzie mozna napisac co nas dreczy przy czym nie zostac wysmianym albo skrytykowanym tylko otrzymac jakies slowa otuchy. Od jakiegos czasu uczeszczam na psychoterapie, wiecie co pomoglo mi to i to bardzo. Zaczalem byc swiadomy problemow jakie mnie przytlaczaja, a to juz jakis krok do przodu. Przepracowalem po czesci swoje dziecinstwo, co chyba warunkuje to co ze mna teraz sie dzieje, a moze scislej w mojej glowie. Podejmujac decyzje o terapii powiedzialem sobie i swiatu STOP. Nie musze tak zyc, nie musze sie bac, moge normlanie funkcjonowac. Teraz walcze o to zeby bylo normalnie, tak wogole co to znacza normalnie? W moim mniemaniu to przestac sie bac... Przezwyciezyc strach, ktory paralizuje... Tak wiec jeszcze raz Witam wszystkich i jestem otwarty na konwersacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylociezko, Serdecznie witam Cię na forum.

Fajnie, że do nas zaglądnąłeś.

I fajnie, że zacząłeś rozwiązywać swoje trudności.

Ja też chodzę od prawie 3 lat na terapię i w grudniu ją kończę. :D

Na forum jest wątek na temat psychoterapii :D

 

:arrow:post925758.html?hilit=psychoterapia%20dzia%C5%82a#p925758

:arrow:post933304.html?hilit=psychoterapia%20dzia%C5%82a#p933304

 

Zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×