Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


klarunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Jestem z zamiłowania artystką. A poza tym to nie wiem, kim jestem. Z jednej strony czuję się jak ogień, a z drugiej strony jak woda. Trochę się boję ludzi, o czym będę nieraz pewnie pisała. Choć jest o niebo lepiej, niż kiedyś. Studiuję matematykę. Miło mi Was poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klarunia

Witaj na forum. Opowiedz coś więcej o sobie, skąd jesteś, czego słuchasz, co czytasz? Matematyka --> ciekawy kierunek. Ciężko jest na matmie? Cóż za Uczelnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję na drugim roku, a sesja nieźle się zapowiada, więc pewnie niedługo na trzecim :) Mam 20 lat. Może nie powiem skąd jestem :P A czego słucham... hmm... najbardziej kocham muzykę klasyczną, ale mogę słuchać prawie wszystkiego. Od Apocalyptici, poprzez pop, hip hop, a nawet disco polo :) Kocham też sama śpiewać. A przede wszystkim malować. I pisać. Marzę o wydaniu książki, ale najpierw trzeba skończyć :) No i o napisaniu podręcznika do matematyki wyższej, a dokładnie do analizy :) A co czytam, to poezję. Z książek prawie nic, bo nie przepadam. Moją ulubioną jest "Sto lat samotności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×