Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jestem nowym uzytkownikiem:)


Gość wejsciesmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich choruje na nerwice od okolo roku zaznaczę przy tym ,że mam dopiero 17 lat i 8 miesiecy.Moja nerwica jest straszna chiałbym sie dowiedzieć czy wy tez macie czeste napady braku powietrza i brakumozliwosci swobodnego oddychania do tego dochodzi ciemnosc przed oczkami drżenie rąk wtedy wpadam w panike i wydaje sie ze wszyscy ludzie maja oczka zwroceone na mnie juz momentami boję sie wychodzić z domu. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :smile:

O nerwicy dowiedziałam się niedawno,od miesiąca praktycznie codziennie mam bardzo podobne objawy do twoich: płytki,ciężki oddech,napady duszności,uczucie tracenia świadomości na ułamki sekund,drżenie całego ciała,do tego dochodzi ogólne zmęczenie i okropne bóle głowy,łącznie z zawrotami i problemami z równowagą :x

Musisz koniecznie rozpocząc leczenie,najlepiej farmakologiczne (złagodzi objawy) połączone z psychoterapią (aby znaleźc i zwalczyc przyczynę). Jesteś taki młody,szkoda życia,więc walcz z tym cholerstwem wszystkimi siłami :!:

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj wziąłem pierwsza tabletkę efectinu er 75 mg.Do tego mam przepisany Lorafen 1 mg dorażnie tzn. w sytuacjach ktore najbardziej mnie stresuja i w sytuacji wystąpienia ataku.Najgorsze sa dte dusznosci i ten scisk w klatce piersiowej oraz dreznia calego ciala :( i te utraty swiadomości:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w kwestii leków ci nie doradzę,sama jestem zielona w tej kwestii :mrgreen: Mam nadzieję,że pomogą i poczujesz się lepiej. Nie myśl o tym zbyt intensywnie i pamiętaj,że od tego się nie umiera!! Ja wiem,że to okropne uczucie,ale nie można się jeszcze dodatkowo nakręcac!

POZDRAWIAM

 

[ Dodano: Nie Wrz 24, 2006 11:27 am ]

wejściesmoka,odzywałam się na gg do ciebie :D jakbyś chciał pogadac mój nr wyślę na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×