Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


elżbieta 1973

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 2 miesiące temu omijałam to forum na kilometr , bo nie mogłam uwierzyć , że moje problemy ,objawy są związane z nerwicą.

Moja siostra czytała wasze posty i przekazywała mi delikatnie informacje i sugestie. Ja stawiałam na niedoczynność tarczycy , choć moje objawy bardziej są charakterystyczne dla nadczynności. Ostatnia wizyta u endokrynologa skończyła się wieczorną wizytą na Sobieskiego . Doktor powiedział , że mam chorą duszę a nie ciało. Na Sobieskiego Pani psychiatra nakrzyczała na mnie i powiedziała ,że nie spotkała osoby , która dostałaby ataku na wiadomość ,że jest zdrowa.

Moje życie zmieniło się . Nie zamykam drzwi na klucz , w obawie , że jak coś mi się stanie , to nikt mnie nie znajdzie. Panom robotnikom za oknem proponuję kawę, aby poczuć obecność innych osób. Na placu zabaw przesiaduję teraz połowę dnia .Poznałam wszystkie babcie i dziadków i ich problemy z synowymi i zięciami. Lekarz pierwszego kontaktu ma mnie dosyć. Mój mąż także.

Mam dwoje dzieci .Trzynastolatkę i trzylatka. 39 lat.Obecnie na Citalu i doraźnie Afobamie.

Chciałabym nawiązać bliższy kontakt z osobami , które borykają się z podobnymi problemami. Mieszkam od urodzenia w Warszawie ale od Lipca przeprowadzam się do Ciechanowa- miasta rodzinnego moje męża. Zakochałam się w nim ( w mieście). Niektórzy utożsamiają moje problemy właśnie z przeprowadzką.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×