Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim


Gość Adam Smith

Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od tego , że mam 18 lat , a od roku cierpie na nerwice lękową. O objawach fizycznych nawet nie będę pisał , bo przez ten rok miałem ich tyle , że nawet nie byłbym w stanie ich policzyć . Moim największym problemem jest to , że odczuwam zazdrość i zawiść do wszystkich i o wszystko. Próbuje walczyc z tym uczuciem ale nie daje sobie rady , najśmieszniejsze w tym jest to , że odczuwam zazdrość nawet w stosunku do wlasnej terapeutki o to , że jej sie udalo cos osiagnac pomimo choroby ( sama cierpiała na nerwice lękową przez 5 lat ). Do tego dochodzi fobia społeczna , przez którą trudno mi normalnie funkcjonowac , bo ciągle obawiam się kompromitacji. Urojenia ksobne , mam wrazenie ze ludzie dyskutują o mnie , szczególnie ci z którymi pracuje. Walcze również ze swoim narcyzmem , bo mimo tego ze należe do osób nieśmialych , jestem osobą o zawyżonej samoocenie. To chyba na tyle , ogólnie nie jest tak żle , ale zawsze mogło by być lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana oby ta bajka szybko się skończyła :)

Agatka65 nie załamuj się , mój przypadek też jest beznadziejny , ale razem damy sobie rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej był dobrze zorganizowany , jak się sprawdzi 20 razy czy drzwi zamknięte to ma się pewność . A przy mojej nerwicy , to codziennie zapominam wyłączyć czajnik albo żelazko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film to klasyk , jeden z moich ulubionych . Sam kiedyś próbowałem pisać wiersze , ale zawsze się kończyło się jak u głównego bohatera , czyli "Pośród ogrodu stoi ta królewska para" i dalej nic nie moglem wymyślić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wdech wydech

I z sekundy na sekundę coraz szybciej

Kiedy szaleńcze tempo

Tego tańca oddechu

Osiąga apogeum"

 

Szczególnie ten fragment :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×