Skocz do zawartości
Nerwica.com

co bedzie jutro/


Kulka99

Rekomendowane odpowiedzi

hejka witam zaczelo sie od wynikow byly ok potem wszyscy specjalisci od wszystkiego na poczatku byly silne zawroty glowy ale okazalo sie ze to od kregoslupa bralam vicebrol troche pomoglo ale ten lęk ze zaraz zemdleje albo te przyspieszone tetno tego bylo zawiele a najgorsze ze balam sie byc sama w domu bo myslalam ze zaraz umre ciagle o tym myslalam nakrecalam sie coraz bardziej a te ataki jak to nazwalam byly coraz gorsze .moja lekarka poradzila mi zebym poszla do psychiatry wysmialam ja bo myslalam ze jestem powaznie chora a ona mi wciska jakies paranoje 2 miesiace sie nastawialam i poszlam i nie zaluje biore chydroxizinum i pomalu jakos trwam jakos zyje z dnia na dzien i mysle czy jutro bedzie dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiem ze od powaznych ale kiedy nie bylam chora to myslalam ze chodza tam jakies czubki bezwzglednie nie mialam o tym pojecia ale choroba nauczyla mnie pokory zrozumialam ze to nie jest nic ot tak a moge chorowac latami .tak masz racje trzeba czasu tylko nie moge sie pogodzic z tym ze nie ma mnie jako mnie przed choroba gdzie bylo ok .nie chce juz tego chce zyc normalnie jak kiedys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulka99, życie nas zmienia,weryfikuje pewne sprawy...będzie dobrze,ale wcale niekoniecznie tak samo jak kiedyś...chyba właśnie najważniejsze jest zdać sobie sprawę,że już nie będzie tak jak kiedyś i nie dążyć do tego...chyba w tym tkwi cały problem,że my za wszelką cenę chcemy cofnąć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje trzeba sie pogodzic z tym ze nie bedzie tak jak kiedys to rozdzial nowego zycia ale patrzac w stecz nie potrafimy zrezygnowac z tego co bylo dore i jak bylo dobre czasami mamy zal ze kiedy to zdrowie bylo my sobie z niego kpilismy a teraz czlowiek oddal by wszystko zeby wrocic do normalnego stanu ale cóż chyba tak poprostu musi byc .trzeba trwac z mysla ze jutro bedzie lepiej

 

-- 20 kwi 2012, 09:26 --

 

wierze ze moze tak byc ale to bedzie chwilowe moze kilkuletnie to sie zasklepi a potem wroci z zdwojoną siła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, nie wierzę.Tak... będziemy czuć szczęście i będziemy płakać podobnie jak przed...ale już nigdy nasze łzy nie będą tak samo słone a śmiech będzie brzmiał zupełnie inaczej...

 

Kulka99, a dlaczego że jutro ? :) pomyśl sobie każdego ranka :"dziś będzie dobrze" nie odkładaj tego na jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziś zaczynam myśleć że wszystko od teraz ma być dobrze ,trzeba się poprostu dogadać z tą cholerą co siedzi w moim ciele no cóż albo się uda albo nie . nie jestem sama

 

-- 22 kwi 2012, 14:48 --

 

jest dobrze jak na razie pomału odstawiam leki oby tak dalej . :yeah::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×