Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z nauka, komputerem i skupieniem sie.


ghoster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Na poczatku przeprosze za brak polskich znakow. Pisze ze smartfona, wiec przepraszam.

 

Pisze poniewaz mam pewien problem i nie jestem sboie z nim poradzic.

Nie jestem w stanie sobie dobrze zorganizowac dnia. Powiedzmy, ze o 15 wracam do domu. Mam pare ladnych godzin do tej 23 na zrobienie wszystkiego co mam zrobic, jeszcze usiasc do komputera i wyloozowac sie.

Niestety, jakos nie moge przysiasc do ksiazek na dluzsza chwile. Nie mowiac jak zacznie zblizac sie wieczor, bo wiem, ze wtedy bede mogl usiasc do komputera.

Dzisiaj na przyklad wrocilem do domu okolo 16. Przespalem sie jak zawsze 30 minut i przed chwila odrabialem prace domowa, bo w ciagu dnia braklo mi czasu. Co prawda uczylem sie, ale nie jestem nawet w stanie okreslic jak dlugo. Moze godzine, albo poltorej. Nie wiem.

Sukcesem dla mnie jest mala ilosc czasu spedzonego przy komputerze, bo okolo 3 godzin. Ale nadal czuje niedosyt,jesli chodzi o nauke. Wiem, ze nie nauczylem sie tego perfekcyjnie, i zawsze tak jest.

Teraz pytanie do was. Co zrobic, zeby zaczac normalnie, dlugo sie uczyc? Nie rozpraszac sie niczym, nie rozkojarzac. Jak walczyc z tym pociagiem do komputera? Jest coraz lepiej ale co jakis czas trace zapal do nauki i znowu zaczynam grac dlugo.

 

Z gory dzieki i pozdrawiam.

 

p.s Mam tez problem z ogolnym skupieniem sie, na lekcji czy sprawdzianie. Biore magnez i tran.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×