Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam po przerwie


mefiboszet

Rekomendowane odpowiedzi

Pół roku temu zakończyłem najgorszy okres w moim życiu - leczenie WZW typu C interferonem i rybawiryną. Istne piekło. Ostateczne wyniki będę znał za jakieś 3 tygodnie, ale skutki uboczne w trakcie leczenia można porównać jedynie z chemioterapią.

 

Teraz mam bardzo dużo nerwów w pracy i musiałem wznowić Citabax - dzisiaj pierwszy dzień, jest trochę dziwnie ;)

 

Na sen biorę melatoninę - na mnie naprawdę działa skutecznie, chociaż wiem, że wielu osobom nie pomaga.

 

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie :)

 

Leczenie WZW C zakończone [oby skuteczne], to przyszła pora na stresy w pracy ;) Terapia na żółtaczkę typu C trwała rok. Wyleczalność to 50% w przypadku genotypu 1b [najpopularniejszego w Polsce]. Interferon indukuje depresję i bezsenność. Masakra.

 

Szczęście, że na mnie działa citalopram i nawet interferon nie doprowadził mnie do załamania [chociaż lekko nie było]. Pół roku brałem Stilnox i się nie uzależniłem, od pół roku go nie tknąłem [ani żadnych antydepresantów, neuroleptyków itp.] i jest OK, mam melatoninę.

 

Obecnie to nawet nie depresja mnie dotyka, tylko stałe napięcie, stres i lęki, na które citalopram bardzo mi pomaga [bo zobojętnia].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mefiboszet,

Mozesz coś więcej o tej melatoninie napisać , jakiej firmy w jakiej formie bierzesz i czy naprawdę działa na sen tak dobrze,bo z tym snem to się wykończę w końcu :?:

 

A. ;)

 

Biorę dokładnie to:

http://www.doz.pl/apteka/p3663-Melatonina_tabletki_3_mg_Lek-AM_60_szt

 

3 mg na godzinę przed snem. Mam duże problemy ze snem, ale to na mnie działa - nie ma mowy o autosugestii. Ale jak dobrze wiemy, coś co działa na mnie, nie musi na Ciebie :(

 

Może spróbuj 5 mg? Tu masz wszystkie możliwe dawki:

http://www.doz.pl/szukaj/s0-melatonina

 

Pozdrawiam,

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×