Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Seba1824

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam na imie Sebastian i mam 25 lat . Jakies 2 lata temu wkoncu zakonczyly sie moje klopoty z prawem , sprawy w sadzie itp ... bardzo zaluje wszystkiego co narozrabialem i ponioslem za to kare .Od tej pory wiele sie zmienilo (na plus oczywiscie) mam dwoje wspanialych dzieci i zone z ktora mieszkamy razem . Ostatnie kilka lat wstecz byly dla mnie bardzo stresujace i pelne napiec .Przejde do rzeczy , od 2 tygodni nie moge spac ,jesc mam straszne lęki boje sie wstac z lozka bo mam wrazenie ze zaraz mi sie cos stanie .Bylem u lekarza i stwierdzil ze to nerwica. Przepisal neurol 1mg po 1 tabletce na dzien , niestety to nie pomaga czuje sie po tych tabletach jak wyjety z pralki , zmeczony , kreci mi sie w glowie . Poszedlem wiec jeszcze raz do lekarza i przepisal mi TRANXENE , wykupilem ten lek ale narazie i mam zamiar go wziac zeby mi tylko przeszlo . Czy musze miec jakis odstep czasowy od wziecia tych dwoch lekarstw? Sadzicie ze wizyta u psychologa lub psychiatry bedzie dobrym rozwiazaniem ? czy ten lek TRANXEN jest dobry ? moze zbyt chaotycznie to wszystko napisalem ale ledwo co trzymam sie na nogach ...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Według mnie wizyta u psychologa / psychiatry wskazana , ponieważ został ci uszczerbek na psychice, i to właśnie prawdopodobnie od tego wzięła się nerwica. Wydaje mi się także , iż lepiej mieć potwierdzenie choroby od specjalisty nie od lekarza ogólnego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×