Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Xan2K

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Wiesz, naprawde dowiedziec sie czy, a jesli to co Ci jest mozesz sie od fachowca, czyli psychologa ewentualnie psychiatry. Tu z pewnoscia znajdziesz wsparcie, ale jesli masz problemy, to powinien o nich uslyszec lekarz, wtedy znacznie latwiej bedzie Ci je rozwiazac...A takie wygadanie sie "na zywo" to pierwszy krok do rozwiazania problemow, tlamszenie ich w sobie na dluzsza mete tylko pogarsza sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ja taki jestem, ze najpierw muszę się zapoznać z problemem od takiej strony, ja muszę wszystko robić powoli, małymi kroczkami. Tak mi jest łatwiej. Wiem, ze czasem potrzebny jest wstrząs, ale ja moglbym go nie przezyc :shock: Pozatym obawiam się, ze nie byłbym do konca szczery podczas wizyty. Może dopiero na którejś z kolei bym się otworzył...

Aha i jeszcze jedno, dlaczego nie moge edytowac swojego postu? Zrobiłem literówke w słowie "witaj" i sie tego wstydze :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja po prostu radzilem Ci w oparciu o wlasne doswiadczenia, gdybym podjal sensowna terapie wczesniej, uniknalbym wielu niepotrzebnych komplikacji zyciowych, stad ta rada. A jesli chodzi o otwieranie sie przed lekarzem, to przeciez na tym polega terapia ze lekarz poznaje swojego pacjenta stopniowo, to moim zdaniem dotyczy kazdego. A literowki nie powinienes sie wstydzic, kazdy czasem jakies popelnia, przy pisaniu na klawiaturze to najzwyklejsza rzecz pod sloncem. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Xan2K :D

Wizyta u psychologa,to naprawdę nic strasznego,wręcz przeciwnie :P

Wiesz?Ja też miałam opory ,ale w końcu się przełamałam,żałuje tylko że tak późno,uwierz.

Acha....jeszcze jedno....jeśli sie zdecydujesz,bądź szczery do bólu-po to tam idziesz......ja robiłam....robię błąd.....bo nie zawsze daję z siebie wszystko wyciągnąc,myślę że to głupie....ale właśnie jutro mam wizytę i postanowiłam otworzyc sie na maxa.....,czego i Tobie życzę ;)

Pozdrawiam :P:P:P gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×