Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień "dobry"


Todesking

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na imię mam Przemek, mam 24 lata i mam depresję na którą choruję jak się okazało od około 5 lat. Jednak dopiero w lutym tego roku poszedłem do psychiatry i dostałem diagnozę: depresja. Dobra pani doktor dała mi Citalopram i wtedy moje życie uległo zmianie, jak się okazało mój stan nie jest wynikiem mojego charakteru a to że nic mi się nie chce i mnie już nie cieszy nie jest skutkiem tego, że słucham ciężkiej muzyki i pasjonuje mnie "ciemna strona życia". Forum znalazłem przypadkiem i bardzo mile się zdziwiłem, ludzi z podobnymi problemami jest więcej i wychodzi na to, że nie jestem sam. Aktualnie biorę Anafranil 25mg, leczę się i mieszkam w Warszawie. Zabieram się do lektury forum i pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez Cie pozdrawiam :) Zycze powodzenia w leczeniu depresji.

Korzystajac z okazji ja tez pozdrawiam wszystkich :) Malo kto mnie chyba zna na tym forum. Dawno na nie nie wchodzilem. Co u mnie? Jestem w Branicach na terapii leczenia uzaleznien. Z zalozenia jest to terapia dla alkoholikow, ale mnie (cpunowi, alkoholikowi i lekomanowi) tez jest przydatna... Mam za soba juz jedna probe samobojcza. Doszedlem wreszcie do wniosku, ze alkohol itp. to GÓWNO. Jesli cos biore to tylko z powodu glodow alkoholowych i innych. Nadal pale papierosy. Zycie dla zaspokojenia glodow lub ewentualnie doznania euforii po substancjach psychoaktywnych jest nic nie warte. To prawdziwa tragedia. Wartosciowe zycie to zycie w trzezwosci. Leki sa pozyteczne, jesli sa brane pod kontrola lekarza (ja leczylem siebie sam cale dorosle zycie- teraz mam 27 lat). Chce sie wykaraskac z tego calego cholernego uzaleznienia mieszanego- od alkoholu, benzodiazepin, narkotykow itp. Jedyna szansa dla mnie jest leczenie w osrodku lub cud... Pomocne moga byc tez grupy AA lub AN. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka wam chłopaki dobrze ,że się leczycie ,

potrojnyproblem masz potróny problem fajnie,ze z tego wychodzisz i ,ze chcesz byc czysty nałogi są moim zdaniem straszne bo to one rzadza ludźmi a nie ludzie nimi tylko trzeba i koniec, ja sie boje uzależnień, ciesze sie ze ich nie mam , ale widziałm co to robi z ludźmi, powodzenia wam życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×