Skocz do zawartości
Nerwica.com

bondzorno ;)


estelka

Rekomendowane odpowiedzi

witam! tak, jak wszyscy, zakladajacy tu swoj topic, jestem nowa osobka na Waszym forum.. nie mam nerwicy stwierdzonej kliniecznie - nie badal mnie nigdy zaden psycholog.. nie bylo mozliwosci, a ja nie ufam za bardzo lekarzom, gdyz przy zetknieciu sie kilku opinii na ten sam temat zawsze przekonuje sie, ze opinie lekarskie sa zbyt diametralnie rozne.. sama nie wiem, czy moj przypadek ma cos wspolnego z nerwica, czy jest to jakakolwiek blokada umyslowa, czy po prostu zwykly pesymizm.. ciezko jest to stwierdzic samemu, nie majac zadnego innego punktu odniesienia, oprocz swojego umyslu.. jedno jest pewne - szukam odpowiedzi na wiele dreczacych mnie co do dzialania mojego musku pytan i jestem przekonana, ze uda mi sie znalezc tu wiele tematow, z ktorych wykrzesam cos dla siebie lub od siebie.

 

w tym miejscu powinnam opisac swoje zastanawiajace mnie zachowania, ale sczerze mowiac, to zbyt obszerny temat na wypisanie wszystkiego w jednym poscie.. wszystko wywleke raczej w miare wglebiania sie w tresc forum.. poza tym, raczej nikomu nie chcialoby sie tego na raz czytac. po prostu nie czuje sie dobrze w swoim umysle, mam w sobie wiele wad i blokad, a za soba wiele ciezkich przezyc z dziecinstwa i okresu dorastania. postaram sie zachowac dystans, by nie wpasc w hipochondrie. postaram sie tez sluzyc swoimi wieloma spostrzezeniami innym..

 

poki co, wszystkich serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×