Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


lato71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na imię Anka i walczę z nericą i depresja już tak z 20 lat :( raz jest gorzej raz lepiej. Bywają dni ba nawet miesiac bez żadnych objawów ale bywa i tak ze przychodzi TO nagle i wtedy cała szopka od początku mówiąc szczerze po takich " ataczkach" nie mam juz siły walczyć.

Leczyłam sie kiedyś farmakologicznie i nie powiem nawet trochę pomogło ale przeraziło mnie to, że w pewnym momencie nie potrafiłam już

" normalnie" funkcjonować bez tabletek, dlatego postanowiłam, że muszę dać sobie rade sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za miłe przywitanie :)

 

Drogi Krila'nie niestety i ja nie mogę powiedzieć o sobie, że się na dobre "samo-uleczyłam" poprostu staram sie nie poddawać. Naprzykład gdy moja nerwica "nie pozwoliła mi" jeździć MPK-kami , kupiłam samochód ( hmmm o ile to coś co mam można nazwać samochodem :lol: ) i tak od ponad roku spokojnie dojeżdżam do pracy.

 

Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum i wiem i zdaję sobie sprawę, że są ludzie którzy mają poważniejsze nerwice niż ja u mnie można powiedzieć, że raczej prym wiedzie deprecha oj z nią to ja się nieźle czasmi muszę naużerać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×