Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć...


vveronika

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zarejestrowałam się na forum... na nerwicę lekową choruję od 5 lat... początkowo myślałam że mam chore serce, od tego się zaczęło.

Nie mogłam normalnie pracować, zdarzało się że kilka razy zasłabłam w pracy, nie mogłam nabrać powietrza, srce miało nierówny rytm,a czasami tak przyspieszało że wpadałam w panikę i nie wiedziałam co się ze mną dzieje.

Potem pojawiły się lęki i problemy ze snem.

Kiedy zrobiłam badania i okazało się że z sercem wszystko ok, polecono mi psychiatrę...stwierdził nerwicę, przepisał Sulpiryd a potem Parogen. Brałam te leki ok 4 lat.

Potem był okres, że czułam się na tyle dobrze i postanowiłam leki odstawić, nie brałam ich ok roku...

Jednak od wczoraj zaczęłam leki brać znowu, bo zaczęłam się źle czuć. Zresztą moja psycholog uprzedzała, że możliwe są nawroty choroby.

Martwię się tylko żeby to wszystko nie wróciło ze zdwojoną silą.

Od trzech miesięcy chodzę też na terapię, jednak nie wiem czy w czymś mi ona pomoże.

Myślę że u mnie głównym powodem złego samopoczucia jest stres, nie jestem osobą po której wszystko spływa jak po kaczce, ciężko mi wmówić sobie żeby niczym się nie przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×