Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie !


nerwowy_stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos miesiaca atakuje mnie mi nerwica lekowa, dotychczas nie przyznalem sie do tego nikomu, nawet najblizszym mi osobom... moze zaczne tutaj.

 

Od czasu napadow leku natrafilem na to forum, czytanie wielu tematow pomoglo mi zrozumiec wiele rzeczy zwiazanych z nerwica, miedzy innymi z poradami aby udac sie do specjalisty. Umowilem sie do psychiatry w innym miescie powiatowym (nie wiem czy do lekow nalezy tez strach przed przyznaniem sie do nerwicy?) , po wizycie poczulem w pewnym stopniu ulge, wykupilem tabletki ktore mam stosowac m.in aurex 20mg po pol dziennie i awaryjno doraznie zomiren. W trakcie rozmowy wyszlo iz prawdopodobnie mam juz nerwice z 20 lat, od czasu jak bedac malym prawie zemdlalem w dusznym kosciele. Zrobilo mi sie wtedy ciemno przed oczami i musiala mnie mama wyprowadzac w trakcie mszy. Po tym incydencie nigdy juz nie chodzilem do kosciola, chyba, ze w wyjatkowych przypadkach jak moje bierzmowanie czy kogos znajomego slub. Od tego czasu wchodzac w jakies tłoczne czy duszne miejsca jakos tak mimowolnie myslalem sobie, ze och jak duszno bylebym nie zemdlal czy cos w tym stylu i tak to jakos pociagnelo sie z 20 lat. Od jakis 3 miesiecy jestem na diecie, zaczelem uprawiac sport (co bylo mi przez cale zycie absolutnie obce), schudlem jakies 27 kg (bylem bardzo gruby :( ) i organizm byl oslabiony i mnie w najmniej oczekiwanym momencie dopadly leki :(((((

 

tak czy inaczej jestem z Wami i walczmy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×