Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i liczę na pomoc.


czarnulka33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowa na forum i widzę tutaj osoby z różnymi problemami i mam nadzieje znaleźć też kilka słów otuchy czy nawet pomoc w swojej historii. Jestem osobą nie panującą nad swoją złością. Łatwo wpadam w rozpacz przy tym wściekam się na osoby mi najbliższe. Jestem w 6 miesiącu ciąży ale niekontrolowana złość pojawiła się wcześniej , moje zachowanie i brak zaufania niszczy związek , w którym jestem. Nie potrafię podejść do niektórych spraw z dystansem a wręcz szukam dziury w całym. Strasznie się z mężem przez to meczymy. Liczę na słowa otuchy i zrozumienie ze strony innych forumowiczów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:-) może na początek jakieś ziołowe specyfiki na uspokojenie,takie które możesz przyjmować+jakaś terapia może małżeńska?należałoby dotrzeć do przyczyny Twojej złości.Po co męczyć siebie i innych.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaszłam w ciążę w chwilach napięcia brałam afobam ale w ciąży wystrzegam się takich środków. Terapia małżeńska była ale przez chwilę. Chętnie wybrałabym się do specjalisty po pomoc ale to kosztuje a w tym momencie brakuje mi na dodatkowe wydatki środków. Mam nadzieje że znajdę bratnie dusze na forum , które pomogą mi skopić się na sprawach bardziej istotnych nich kłótnie z mężem, tym bardziej że czekam na dziecko...pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak,ale nikt tu nie załatwi sprawy Twoich relacji z mężem za Ciebie.Mimo wszystko terapia byłaby najlepsza,tym bardziej ze jesteś w ciąży wasze problemy rzutują na dziecko..Moze teraz już zapisz sie na terapie z NFZ..A w miedzyczasie opisz dokładnie swoją sytuację,może ktoś będzie w stanie Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×