Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolejne zwykłe powitanie...


nabanna

Rekomendowane odpowiedzi

Być może dla większości użytkowników będzie to kolejna okazja do napisania zwykłego 'witam', ale dla mnie jest to okazja do otworzenia się przed innymi. Nie bywam gościem na żadnych forach, postanowiłam więc to zmienić w nadziei na odnalezienie się w takim, a nie innym świecie...

 

Mam 18 lat. Właśnie zdałam do trzeciej klasy technikum. Jestem DDA i połączeniem wielu jego postaci (od bohatera zaczynając, na koźle ofiarnym kończąc), a moje dzieciństwo pamiętam jako pasmo łez, bólu i niezrozumienia. Mam niskie mniemanie o sobie, chociaż część ludzi uważa, że jestem warta więcej niż myślę. Ja widzę siebie tylko i wyłącznie w krzywym zwierciadle.

 

Nie umiem się uśmiechnąć do drugiego człowieka, dni płyną raz wolniej, raz szybciej, a radości z życia - nie ma. Kiedyś bardzo lubiłam się śmiać, teraz nie umiem się nawet zmusić. Jestem bardzo dojrzała jak na swój wiek, stąd trudności w dopasowaniu się do równieśników. Najlepiej rozmawia mi się z ludźmi o kilka lat starszymi, bardziej doświadczonymi niż z 'dzisiejszą' młodzieżą.

 

Lubię się uczyć, w ten sposób próbuję udowodnić sobie, że jestem coś warta - choć i tak nigdy nie jestem zadowolona z moich pozornie dobrych wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×