Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


CzarnaBunia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobiero się zalogowałam na forum i od jutra zacznę buszować w nim. Od wtorku zaczełam się zastanawiać nad moją psychiką i nie wiem co z nią jest nie tak. np. we wtorek miałam wyjazd który był dla mnie atrakcyjny chciałam tam jechać ale rano zaczełam mieć takie rewolucje że 5 razy byłam w toalecie myśle sobie 'ok spokojnie' 30 minut przed odjazdem aviomarin wziełam (chociaż nie mam choroby lokomocyjnej) w trakcie jazdy miałam dziwne uczucie jakbym miała zaraz zemdleć zwymiotować a serce jakby miało mi zaraz wyskoczyć musiałam zatrzymać autobus wziąść swoją torbę i polecieć za krzak zwymiotować. moi znajomi dziwnie sie patrzyli i byli w szoku.

panicznie boje się nowości krytyki (chodźby delikatnej) i ciąglę coś sobie planuję (nie dochodzi do skutku) i jak mam np. paczkę cukierków to je dzielę np.3 części zaczynając herarchicznie Firma smak kolor jeśli zostają nie pasujące to je oddaje lub wyrzucam

nie wiem co zemną jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to jest mój pierwszy krok

kiedyś byłam u psychiatry i stwierdził u mnie depresję ale to było gdy chodziłam do gimnazjum dostałam leki fluoksetyna ale nie biore ich już od ho ho (nie chcę mi się sprawdzać bo mam zapisane w pamiętniku ) powód uzasadniony przez mamę to taki że lek uzależnia a ja ryczałam że ich potrzebuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzarnaBunia, Witam. ;) Ataki paniki, somatyzacja, prokrastynacja i natręctwa - gwoli ścisłości to symptomy, a nie diagnoza.

 

A argument Twojej matki był za przeproszeniem od dupy strony. Leki przeciwdepresyjne SSRI czyli m.in. fluoksetyna nie mają potencjału uzależniającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×