Skocz do zawartości
Nerwica.com

zyje w ciaglym strachu pomozcie!!


julka1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 31 lat i bardzo chcialabym poprosic o pomoc. Zawsze bylam odwazna ,normalna nawet przebojowa dziewczyna. Kilka lat temu wyjechalam do innego kraju, gdzie teraz przebywam. Nigdy nie przezylam zadnej traumy ani nikt mnie nie skrzywdzil, wiec nie rozumiem czemu wszystkiego sie boje: jedziemy samochodem (boje sie wypadku), ide ulica (ktos zauwazy ze nie jestem polka i mnie zaatakuje),jak jest ciemno jestem w ciaglym stresie,ze ktos sie wlamie),kiedy zadzwoni moj maz,jestem pewna ze cos zlego sie stalo. Nie moge nawet ogladac zadnych filmow np thrillerow,bo boje sie ze zgine tak jak bohater filmu). Jezeli nie musze nie wychodze z domu. Myslalam ,ze to ma zwiazek z moim pobytem w innym kraju,ale jak przyjezdzam do polski jest to samo. Abym mogla zasnac (przestac sie bac ze jest ciemno i cos sie stanie) codziennie biore waleriane i lampke wina) To jest jednak bledne kolo. W zwiazku z wszechobecnym (wiem ze tylko wedlug mnie) zagrozeniem bardzo czesto mam przyspieszone tetno,czuje niepokoj i trzesa mi sie rece. Blagam o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×