Skocz do zawartości
Nerwica.com

To tylko ja


Morphine

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj nie przedstawiam się na forach, ale z wiekiem i doświadczeniami przybywa mi cholernego konformizmu, więc oto dostosowuję się i się przedstawiam.

Jestem Morphine, mam 20 lat, za sobą 3 depresje (i obawiam się, że zaczynam czwartą), w tym jedną z myślami samobójczymi i jedną lękową, mam nerwicę, jestem DDA, a moja mama zmarła na raka gdy miałam 14 lat. Ale poza tym całkiem normalna ze mnie dziewczyna...

Nie mogę się dogadać z nikim kto jest mniej popieprzony niż ja - wszystkie moje koleżanki i przyjaciółki to DDA, przyciągam wszystkich chorych, dojrzalszych niż wskazywałby na to ich wiek. I sama właściwie te 20 lat mam tylko w metryce.

Kocham muzykę od rocka, przez grunge do nu-metalu, uwielbiam czytać (reportaże, niebanalne powieści), interesuję się Bliskim Wschodem i tematyką islamu, aczkolwiek sama jestem agnostyczką, piszę teksty o tematyce społecznej. Energię czerpię ze słońca, kwiatów, drzew. To mnie ciągle utrzymuje przy życiu.

 

To by było na tyle, przynajmniej na wstępie... mam nadzieję, że się tutaj zadomowię, że komuś pomogę (bo koszyczek doświadczeń się nazbierał) i że ktoś pomoże mnie, bo w bliskich nie mogę szukać oparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×