Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miło mi


ne_rwi

Rekomendowane odpowiedzi

że jestem wśród was. Choć powody nie są najprzyjemniejsze.

 

Prawie rok zostałam zgwałcona. Od tamtego czasu słyszałam wiele na temat tego "jak dobrze się trzymam" "jesteś dzielna" itd.

Chodziłam do pani psycholog, wierzyłam, że jest dobrze. Noc po pewnym czasie zaczęłam dobrze przesypiać. Obecnie wciąż toczy się sprawa sądowa, co nie pozwala mi odetchnąć z ulgą. Gdzieś jest jeszcze ta presja.

Niestety ponad miesiąc temu coś pękło. Maska runęła na ziemie, a wszystkie nieznane dotychczas emocje wypłynęły na wierzch.

Czasem mam napady lękowe, stan podirytowania i apatia z totalnym przygłuszeniem. Dodatkowo spowodowane prawie rocznym stresem nieziemskie problemy ze zdrowiem. Czasem są chwile gdy niemal czuję śmierć.

 

Mam nadzieję wyjść z tego letargu. Dzisiaj jest ten lepszy dzień stąd motywacja napisania do was.

 

Pozdrawiam ne_rwi (18 lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ne_rwi, Witaj na forum. Cieszę się,ze tu trafiłaś. Może odnajdziesz tutaj dla siebie wytchnienie. Jest tu dużo osób, które swoją empatią spowodują,że poczujesz się lepiej :D

 

 

Już nie chodzi o empatie. Świadomość, że gorsze dni, albo te całkiem czarne są normalne, umiejętność zaakceptowania tego co się stało nie tylko mi jest pomocna.

To, że nie tylko ja przeżywam to co przeżywam - pomaga.

Czasem po prostu na siłę odgania się smutek, który potem i tak wróci, z 4krotną siłą.

 

Sama zauważyłam kilka tematów, kilka osób do tej pory, które zmierzają się z podobnymi problemami jak mój. Razem raźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×