Hello everyone!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hello everyone!

Avatar użytkownika
przez KeithRichards89 26 mar 2011, 22:17
Witam Wszystkich.

W skrócie o mnie - dość fachowo:

Dotyczy: Keith Richards ur. **.**.1989r
Pan Keith Richards (prawdziwe imię i nazwisko jest oczywistą tajemnicą) został poddany badaniu psychologicznemu z zastosowaniem testu MMPI.

Badany najwyższe wyniki uzyskał w skalach Si, D i Hd.

Zasadniczym problemem badanego są problemy w relacjach z innymi ludźmi wynikające z jego introwersji społecznej. Jest skoncentrowany na swoim zdrowiu, bacznie wsłuchujący się w funkcjonowanie własnego ciała i przesadnie reaguje nawet na najmniejsze zaburzenie. Na stres, zwłaszcza wiążący się z obawą przed odpowiedzialnością, reaguje pojawieniem się symptomów somatycznych. Odrzuca przy tym zdecydowanie próby powiązania tych symptomów z czynnikami emocjonalnymi. Jest osobą niespokojną, żyjącą w napięciu, nerwową. Jest przewrażliwiony, stosunkowo łatwo irytuje się i niecierpliwi. Brakuje mu inicjatywy. Często popada w przygnębienie i pogrąża się w smutnych rozmyślaniach. Jest osobą nieśmiałą i może odczuwać wrogość wobec tych, którzy w jego mniemaniu, nie poświęcają mu dostatecznie dużo czasu i nie udzielają wsparcia. Brakuje mu wglądu w siebie. Diagnoza badanego w kierunku nerwicowym.

Wcześniejsze diagnozy: Depresja, Choroba Afektywna Dwubiegunowa, i teraz Zaburzenia Nerwicowe (Zespół lęku panicznego, fobie, nerwobóle, inne jazdy).

Trzymam kciuki za wszystkich cierpiących na cokolwiek, życzę dużo zdrowia.
Życie zaskoczyło mnie tak bardzo, gdy okazało się, że to, co przezwyciężyłem, po prostu schowałem najgłębiej jak tylko mogłem...
Avatar użytkownika
Offline
Posty
27
Dołączył(a)
26 mar 2011, 21:46
Lokalizacja
Katowice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Przeskocz do