Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy raz.


ferox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przegladając miliony stron internetowych w poszukiwaniu nadziei... właśnie znalazłam 'tę jedyną'. I mimo że pierwsze razy bywają trudne, nie stresuję się aż tak bardzo.

O moim przypadku dowiecie się pewnie z innych postów (by nie powielać milion razy mojej biografii, bo aż tak interesującą osobą ja nie jestem :P ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry wszystkim.

KIedys śledziłem to forum ale jak mi się poprawiło to rzadziej tu zaglądałem.

Niestety teraz znów mam nawrót wiec postanowiłem (czy się poprawi czy nie) wstąpić oficjalnie do rodziny.

Witajcie bracia i siostry!

Pozdrawiam wasz wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moim przypadku dowiecie się pewnie z innych postów (by nie powielać milion razy mojej biografii, bo aż tak interesującą osobą ja nie jestem Razz )

mam propozycje: zaloz jeden temat w dziale offtopic, w ktorym bedziesz umieszczal swoja biografie, kawalek po kawalku. pamietaj, zeby te teksty byly jak najbardziej egzaltowane, to pasuje do stylu forow psychologicznych. nie zapomnij sie uzewnetrznic, pokazac swoje cierpienie, w koncu nerwica to straszna choroba, mialem przedsmak tego kilka lat temu i bogu dziekuje, ze juz tego nie mam, wole swoje stabilne schizy. jak juz opiszesz swoja biografie, to nie zapomnij stworzyc bloga, w ktorym umiescisz to samo, aby udostepnic to szerszej publice, w koncu kazdy z nas liczy na to, ze zostanie zauwazony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj poranne pieczywko, ja jestem z nocy Wink ale jeszcze zjadliwy

Pozdrawiam

nie jestes zjadliwy, na taka opinie czeba dlugo i ciezko pracowac. ty jestes co najwyzej nietaktowny i bezczelny. wkurzaja mnie takie teksty, zafrywki tego typu stosuja ludzie z reguly malo inteligentni, ktorzy nie potrafia ponizyc adresata w bardziej perfidny sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że kogos obrażę...

Być może nie jestem zjadliwy, za to Ty okazałeś/aś się jadowity/ta

Proponuję więcej dystansu.

Jak widzisz adresat nie odebrał tego jako zagrywki i nietaktownej bezczelności.

Zanim wypowiesz o kimś swoje zdanie spróbuj go najpierw poznać, nim zarzucisz mu braki w inteligencji.

Nie sądziłem, że na tym forum zdarzaja się ataki, ale cóż...

Na mnie nie zrobio to wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że na tym forum zdarzaja się ataki, ale cóż...

to nie byl atak, tylko stwierdzenie pewnych faktow. mowiac, ze to byl atak probojesz na sile robic z siebie ofiare, a mnie przyrownojesz do roli agresora, co bardzo podbudowuje moje ego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja z siebie robie ofiarę, lecz Ty na siłę zrobiłeś ofiarę z Kasi.

To pewnie tez podbudowuje Twoje EGO.

Gratuluję mniemania o sobie.

Może Kasia powinna sama powiedzieć czy Ją obraziłem, nie sądzisz?

 

[ Dodano: Pią Lip 21, 2006 9:51 pm ]

Bardzo przepraszam za pomułkę.

Pisząc Kasia miłem na myśli Kaja-37

Mój błąd. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja z siebie robie ofiarę

jak do sciany...koncze polemike z Toba, bo nie zrozumiales tresci przekazu.

To pewnie tez podbudowuje Twoje EGO.

jasne. przeciez to fakt wiadomy.

Gratuluję mniemania o sobie.

dziekuje bardzo. jestem zajebisty i dobrze o tym wiem, nie musisz mi tego przypominac, chciales mi w ten sposob dowalic, ale ja traktuje to jako komplement.

Może Kasia powinna sama powiedzieć czy Ją obraziłem, nie sądzisz?

zdanie kaji jest niewane, w moim mniemaniu zostala obrazona i jest to zgodne z prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, już po pierwszym (ri)poście powinieneś skończyc polemikę.

Nic sensownego nie przekazałeś próbując eksponować swoje "kreowane" JA.

Pozdrawiam Twoje mniemanie.

Arogancja i cynizm też mogą być sposobem na życie ... ale co to za życie.

 

[ Dodano: Pią Lip 21, 2006 11:51 pm ]

I jeszcze jedno.

W żadnym wypadku nie próbowałem ani nie próbuję Ci dowalić.

Mam wrażenie, że to raczej Twoja domena, czytając Twoje posty, chodź niektóre są na prawdę bardzo ciekawe i udało Ci się przekazać kilka cennych rad i wskazówek, tylko zastanawia mnie po co Ci ten Mr.Hyde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sensownego nie przekazałeś

uwazam co innego, moje posty to objawienie, czytajac je na pewno wyniesiesz cos dla siebie, w koncu jestem zorientowany na ludzi i specjalnie dla nich tutaj pisze, co jest oznaka mojej boskiej woli. juz samo obcowanie z moim slowem pisanym jest zaszczytem, za ktory czeba dziekowac i wznosic modly pochwalne do mojej osoby.

swoje "kreowane" JA.

moje kreowane ja ma sie calkiem dobrze, powiem wiecej, niektorzy daja sie na to nabierac, co daje mi OGROMNA satysfakcje. wtedy czuje sie...szczesliwy?

Pozdrawiam Twoje mniemanie.

moje jakze wysokie i niczym nie naruszone mniemanie pozdrawia rowniez Ciebie. mam nadzieje, ze wyniesiesz dla siebie jakas nauke obcujac z tym mniemaniem.

Mam wrażenie, że to raczej Twoja domena

brawo. intuicja Cie nie zawodzi. tylko intuicja bardziej pasuje do kobiet.

tylko zastanawia mnie po co Ci ten Mr.Hyde.

moj Mr. Hyde to czesc mnie, to czesc, z ktorej jestem bardzo dumny, i ktorej sie nigdy nie pozbede, bo jest mi tak na reke, nie czuje poczeby bycia dobrym i milym dla wszystkich. czasem czeba komus dowalic by urosnac w swoich oczach. tak, podobno jestem czlwowikiem(nie wierze w to), a czlowiek to istota zla i okropna, ktora czerpie ubaw z przesladowania innych i musi podnosic stale swoja wartosc, inaczej czuje sie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×