Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!!


phobos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Na forum juz jestem od okolo tygodnia ale zawsze tylko czytalem posty zdecydowalem sie jednak napisac cos, na nerwice cierpie od okolo 4-5 miechow z czego dwa pierwsze to byla tragedia zalamka i wogole niewiedzialem co sie ze mna dzieje, mialem kilka dni pod rzad nieprzespanych nocy bylem wyczerpany. Na forum wpadlem przypadkowo bo szukalem juz przeroznych chorob , po prostu niedawalo mi to spokoju co zemna jest, przeczytalem na forum ze warto do irydologa pojsc, tak tez zrobilem wykryl u mnie nerwice, a ze jest tez zielarzem przepisal mi leki ziolowe w sumie 3 tabsy na dzien 5 przed spaniem. Najgorsze byly motywy z zdawaniem matury bo mialem w tym roku akurat w okresie kiedy napady leku wystepowaly coraz to czesciej przed kazda matura zazywalem atarax i jakos przeszlo wszystko zdalem chociaz niewiem jakim cudem. Ogolnie mowiac to ciesze sie z istnienia takiego forum na ktorym ludzie cierpiacy na ta chorobe moga sie podzielic ze soba swoimi myslami i historiami, mam nadzieje ze bedzie dobrze zaczalem trenowac tai chi i troche jest lepiej mam nadzieje ze powoli wszystko idzie ku dobremu ale niestety pewnosci mi brak, to wszystko mam nadzieje ze komus sie bedzie chcialo to przeczytac i odpisac.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za przywitanie ;] agapla co do tai chi to szczerze przyznam ze daje zaskakujace efekty przy nieduzym wysilku poprawia sie samopoczucie i przy okazji kondycja, mi to pomaga tylko trzeba w to wierzyc, polecam poszukac dobrego instruktora a efekty beda naprawde b.dobre dla psychiki rozluznienie relax uwalnia od stresu i przy okazji poprawia kondyche jezeli masz okazje to sie zapisz naprawde warto.

 

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×