Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Nautilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cierpiacych na ta okropna dolegliwosc, ostatnio w 100% doswiadczylem tego(badz jestem naprawde chory znaczy sie somatycznie) od ostatnich 2 tygodni mnie mecza ataki serducha poszedlem 2 razy, oraz 1 mnie podwiozl znajomy na pogotowie bylem tak spanikowany czynnoscia mojego serca ze myslalem ze zaraz wybuchnie kiedys mialem podobnie ale to ustapilo szybko bez zadnych srodkow, a teraz codziennie sie z tym mecze, juz bylem u psychologa, jak i u psychiatry lecz wyniki bliskie uziemienia(jeszcze od tego roku psychiatra przyjmuje na zapisy czyli zatopiony kamien), lekarz rodzinny powiedzial mi zebym do niego nie przychodzil bo tylko go denerwuje, totalne rozbicie, wszystkie chyba choroby natury psychicznej jak i dolegliwosci fizyczne daja o sobie znac, masakra przepisany na pogotowiu propranol oraz validol jako uzupelnienie, aspargin, oraz wczesniej rutynowo b6 i magnez, wlasnie wieczory sa najgorsze, zauwazylem ze w pracy jak sie totalnie wymecze tak by sil wogole nie miec to chociaz szybciej usne, jak normalnie z tym prosperowac uh... jeszcze jak sie czegos uczyc, jeszcze dzis dowiedzialem sie od brata ze moge jechac do norwegi razem z nim to juz totalnie mnie postresowalo oczekiwania a stan moich mysli jest bliski skoku z wierzowca, momentami jest super wrecz uczucie ze wszystko mozliwe a jak przychodzi napad paniki, to juz caly swiat sie sypie wszystko sie sypie i nic Tylko chetnie bym wolal by mnie uspili, mam tak zagracony umysl ze nic tylko wyczyszczenie umyslu chyba by mi pomoglo...

Pozdrawiam Wszystkich i Zycze skutecznej walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×