Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


wiecznie młody:)

Rekomendowane odpowiedzi

Student z Krakowa 22 lata, dusza wrażliwa (przewrażliwiona?), egocentryk. Do czasu mam nadzieje. :) ja nie wiem co tu sie pisze, ale jak trzeba to trzeba ;)

 

Przy okazji - jak założyć temat w dziale 'pytania do psychologa' skoro nie ma tam przycisku 'załóż temat'? : |

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - jak założyć temat w dziale 'pytania do psychologa' skoro nie ma tam przycisku 'załóż temat'? : |

 

nie zakładamy tam nowych tematów. jeśli w Twoim temacie (umieszczonym w innym subforum) wypowie się nasz forumowy psycholog, wtedy temat zostaje przeniesiony do "pytań do psychologa".

 

witaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, super :) Super forum, że tak szybko moderatorzy witają :) To ja w takim razie usmaże posta w jakimś wątku (mam nadzieję, że w adekwatnym do mojego problemu - ale w końcu od diagnozy jest lekarz, a nie początkujący użytkownik, który dzisiaj zarejestrował sie na pierwszą w życiu wizyte u psychiatry) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, od razu Ci powiem, droga Isis, że sekret wiecznej młodości tkwi w środku, tam wewnątrz:) Młody duchem, ale inaczej. Być może zbyt młody. Młody ciałem - do czasu (niestety uważam czasami, że już w wieku 22 lat jestem starym prykiem i nawet nie wypada..być). Młodość duchem uważam w moim przypadku za stan, w którym trzeba naprawić problem. Jak to zrobie, będę... dojrzałym młodym duchem! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale super :D swoją drogą jak fajne są takie teksty, których w dzisiejszym świecie tak mało ja ostatnio zanotowałem sobie tekst "Bonżur, mesje" (hehe mniej śmieszne, ale co tam, nie znam francuskiego, pisownia fonetyczna)

 

Swoją drogą zastanawiam sie, czy za bardzo nie popełniam faux-pas z tym uśmiechem w nicku na tym forum...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×