Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i Pozdrawiam


Krzysiek3223

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc tak zaglądam tutaj na forum co jakis czas i wkoncu zdecydowałem sie zeby napisac.

 

Wiec tak mój problem wygląda nastepująco: mam wrazenie ze sie dusze na poczatku było kiepsko bo wyszukiwałem sobie chorób. trwa to juz dobre 5 lub 6 tygodni. byłem u kardiologa i mam serce jak dzwon. wizyte u pulmunologa mam 10 lutego. Ale podejrzewam ze tez mi powie ze nic mi nie jest bo Miałem RTG płuc i w opisie pisze ze nie ma zmian naciekowych itp.

 

Z obserwacji rodziców wiem ze w nocy kiedy spie oddycham normalnie przeponą tak jak to u mezczyzn sie odbywa. Ale około 10 min po przebudzeniu historia sie powtarza i tak az do wieczora. dodam ze za dnia lapie powietrze klatką piersiową, ale staram sie to korygowac i kierowac na Przepone.

 

kiedy sie czyms zajme i to mnie wciagnie to zapominam o wszystkim o oddycham normalnie ale jak tym pomysle o tym to wracają mi dusznosci. Od tego wszystkiego mam depresje bo zdaza mi sie płakac i nie wstydze sie tego. Czasami mam takze Mysli ze jak sobie cos zrobie to mi to przejdze. ale rozsądek podpowiada mi odrazu ze to Głupie i nic nie da.

 

Nie moge chodzic do szkoły bo jak tylko usiąde w ławce to ataki dusznosci sie jakby nasilaja i z trudem jestem w stanie wytrzymac 45 min. Dodam ze w domu to wszystko jakby sie uspokaja i jest do wytrzymania.

 

pól roku temu Moja mama zachorowała na Zóltaczke i Marskosc wątroby. Nie wiem czy to ma jakis wpływ na to co mi jest. Lekarze mówią ze to Najzwyklejsza Nerwica i zebym sie uspokoił wewnetrzenie i odnalazł w sobie przyczyne tego stanu a ona minie.

 

Od jakiegos tygodnia Jestem bardzo nerwowy i łatwo mnie wyprowadzic z równowagi.

 

Dziekuje za wysłuchanie i prosze o wypowiedz i Pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysiu. Może nie aż w takim stopniu jak Ty, ale też mam problemy z oddychaniem - duszności. Więc wiem, że uczucie to jest okropne. Proponuję Ci wybranie się do psychiatry. Nerwowość może nasilać duszności - u mnie przynajmniej tak jest - więc jeśli nie dojdziecie do jakiś wniosków odnośnie źródła problemów, to może poradzi jak okiełznać nerwowość - każdemu inne metody pomagają, stąd mówię o specjaliście...

Pisz więcej na forum, chętnie więcej Cię poznamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×