Skocz do zawartości
Nerwica.com

zagubiłam się


sans_repit

Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie chcę (przynajmniej na razie) opisywać swoich wieloletnich zmagań z samą sobą. nie mam teraz na to siły.

potrzebuję (i nie jest to chyba tutaj zaskoczeniem) Waszej pomocy.

mieszkam we Wrocławiu. nie jestem (niestety) osobą zamożną. 80 czy 100 złotych za godzinę rozmowy z psychologiem to póki co kwota nierealnie wysoka. czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie mogłabym się zgłosić po jakąś bezpłatną poradę? czy we Wrocławiu jest ktoś kto pomaga w ramach NFZ'u lub innej cholery? czy może choroby psychiczne/problemy psychologiczne są zarezerwowane tylko dla ludzi zamożnych? (tu puszczam lekko zapłakane oczko)

dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie.

Na pewno coś się dla Ciebie znajdzie :smile: Też korzystam z pomocy psychologa na NFZ i jestem bardzo zadowolona. Jest coś takiego jak Telefoniczna Informacja o Usługach Medycznych. Dane z googla: Stanisława Piętaka 9, Wrocław 71 372 68 16 ‎ - mam nadzieję, że dane aktualne. Może tam znajdziesz pomoc w znalezieniu odpowiedniego lekarza. U nas w poznaniu działa podobna instytucja i szukając jakiegokolwiek lekarza - zawsze tam uzyskuję potrzebne mi informacje i w szybki sposób jestem w stanie znaleźć lekarza odpowiedniego. Ale kolejki - to fakt - potrafią być duże...

 

Co do pisania - nie musisz pisać od razu wszystkiego o sobie - po trochu, kawałeczku - wyrzucenie z siebie tego, co boli pomaga... W każdym bądź razie zachęcam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×