Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Fiskusmati

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Jest to problem tak naprawdę wielu osób. Choć niewielu się do tego przyznaje.

W Twoim poście, krótkim acz treściwym, widać, że Ci mocno zależy - a to już pierwszy krok do sukcesu.

Drugim krokiem - piszę tak, bo znam takie przypadki i choć każdy jest inny i różne metody są tymi najlepszymi, ale to akurat zawsze się powtarzało w przypadkach, które znam - jest poznanie samego siebie, znalezienie tego, co wychodzi ci najlepiej, w czym najlepiej się czujesz. Rozwijając więcej swoje zainteresowania nabiera się ogólnie większą wiarę w siebie i własne możliwości. Zauważając drobne sukcesy - osiąga się sukcesy coraz większe...

Wiem, wygląda to jak mędrkowanie i w ogóle nieprzyjaźnie, ale dużo na ten temat czytałam i słuchałam w tym temacie wiele wypowiedzi psychologów (z audycji Polskiego Radia Programu Trzeciego).

 

Pytanie - czy słyszałeś kiedyś o akademii nauki? (http://www.akademianauki.pl) Osiągają niesamowite sukcesy w pomocy w nauce. Proponuję Ci zamówić ich biuletyny. są naprawdę ciekawe i choć często dotyczą bardziej dzieci niż młodzieży - i ja czasami coś cennego dla siebie wyciągnę.

 

Jeśli chodzi o pracę nad wiarą w siebie - może jakaś terapia? Albo/i rozmowy tu na forum :D

 

Zachęcam do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×