Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie


alinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłam na to forum przypadkowo, po prostu nie wiem do kogo się zgłosić. Mam złe doświadczenia z psychiatra, gdyż kiedys miałam stany depresyjne i leczyłam sie, tzn właściwie z miejsca dostałam leki. Niestety, podejrzewam,że były one źle dobrane, gdyż miałam po nich bardzo niepokojące objawy fizyczne. w kazdym razie przerwałam leczenie i kilka lat było dobrze. Problem pojawił się kilka miesięcy temu. Zaczeło się od kilku niepokojących atakow, nie wiem czy nazwac je atakami nerwicy czy jak. w każdym razie wyglądały one następująco: wszystko jest ok i nagle niewiadomo czemu, mam ogromne uderzenia gorąca, przyspieszone bicie serca i taki wielki niepokój, że zaraz się coś stanie i zaraz umre. Nie wiem dokładnie jak to opisac....Czuję sie przy tym jakbym miała zemdleć (co kilka razy mi się zdarzyło). to jednak nie wszystko. ataki udało mi się jako-tako opanowac, natomiast pojawił sie gorszy stan: stale mam uczucie ogromnego niepokoju( nie potrafie zdefiniować czego konkretnie się boję) i mam czasem wrazenie jakbym traciła nagle pamiec, czuła się jakby to nie było moj erciało itd..nie wiem jak to opisac. chciałam spytać czy ktoś z was miał podobne objawy i czy moze powiedzieć co to dokładnie jest? chciałabym miec jakis punkt zacze[pienie, bowiem bardzo utrudnia mi to życie.

 

 

Pozdrawiam,

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alinkaa, Witaj

Czasem tak bywa ,zanim organizm przyzwyczai się do leków robi psikusy w formie skutków ubocznych ,często mało przyjemnych .

Mogło być tez złe dobranie ,kto wie?

Mam pytanie a byłaś z tymi obawami u internisty ?

 

Gdzieś już dziś pisałem , specjalista może się wypowiadać -diagnozować ,nie forum . Tu nawet jak ktoś twierdzi ,że jest lekarzem ,to należy go traktować z przymrożeniem oka . Jak to w internecie 70 letni dziad może zostać 17 letnią atrakcyjną blondynką ...a nawet nimfomanka :D

..A sprzedawca butów albo magazynier psychiatrą :D Zgłoś się do lekarza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×