Skocz do zawartości
Nerwica.com

WITAM WITAM WITAM JESTEM NOWA!!!


jowita

Rekomendowane odpowiedzi

 

pragne sie z wami wszystkimi przywitac,nikt mnie tu nie zauwarzył chodz od kilku dni próbuje z kims pogadac to jednak nie wychodzi:(jestem piepszonym lekowcem i jest mi bardzo trudno poznac nowych ludzi widze jednak ze wy macie duzo przyjaciół a ja mimo ze mam rodzine czuje sie bardzo samotna:roll: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło ze sie ktos odezwał ;) mam ciezkie chwile jak kazdy z was,nie daje rady tak zyc,momentami mam wrazenie ze mózg mi nie pracuje,nic mnie nie cieszy,ciagle jestem ospała,pogorszył mi sie wzrok,mogłabym godzinami siedziec tak bezczynnie wpatrujac sie w jeden punkt i nawet nie mam sił płakac chodz chciałabym wylac troche łez,moze by mi ulżyło :cry::cry::cry: co ja mam,zrobic jak zyc?ja chce zyc,chce N O R M A L N I E Z Y C :!::!: .......chce mi sie wyc.... :(

 

 

CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO :?::?::?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc jowita

tez chce zyc normalnie, probuje, staram sie jak tylko moge ale na razie nie wychodzi :lol: .

co do przyjaciol- nie mam ich wielu, nie wiem nawet czy moge tak nazwac 1 osobe w moim zyciu :/, jesli cie to pocieszy to ludzie na gwalt sie ode mnie odwracaja jakby sie umowili 8)

trzym sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie tu nie zauwarzył

Pięknego uśmiechu nie sposób nie zauważyć.

 

macie duzo przyjaciół

Gazylion milionów (mówię za siebie.)

 

...wrazenie ze mózg mi nie pracuje,nic mnie nie cieszy,ciagle jestem ospała,pogorszył mi sie wzrok,mogłabym godzinami siedziec tak bezczynnie wpatrujac sie w jeden punkt

To chyba o mnie. Obawiam się, że wielu czuje się podobnie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za ciepłe słowa :lol: wcalw dzis nie czuje sie lepiej mysle moze pozytywniej bo chciałabym wyjsc ale jakos nie moge sie zebrac,czuje sie taka ocieżała,wogóle czuje ze zaniedbuje dzieci,nie poswiecam im czasu a z ta malutka wogóle nie wychodze na spacery,mam wyrzuty ze jestem zła matka,nie chce tyle myslec bo zwarjuje.....

wdodatku wysypało mnie łuszczyca na tle nerwowym,ma ktos problemy skórne?

pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowitko ja mam ja mam czasem okropna wysypke,cholernie swedzaca.Jedni mowia ze to na tle nerwowym inni ze to alergia ale robilam testy i nic nie wyszlo.Pol roku temu przechodzilam to co ty.Wogole nie chcialo mi sie wychodzic z dzieckim na spacer,wogole malo co wychodzilam z domu.jak juz musialam,na przyklad do pracy.Teraz jestjuz inaczej ciesze sie ze przebywam wsrod ludzi bo w domu juz wariowalam doslownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje z goscine :D dzis było lepiej ;) moze dlatego ze wyszłam do ludzi :?: wkoncu musiałam bo córeczka miała przedstawienie w szkole,troche mnie tzresło w srodku ale jakos przezyłam

pozdrawiam :!:

 

[ Dodano: Sro Cze 07, 2006 10:41 am ]

Anitko!to prawda w domu mozna zwarjowac zwłaszcza jak masz małe dziecko i nie masz mozliwosc sie ruszyc gdziekolwiek,jeszcze jakbym miała rodzine przy sobie to było by inaczej,ale moja rodzina mieszka w chrzanowie a ja w gdansku i nie mam tu na kogo liczyc :( co do twojego uczulenia to ja ci powiem tak:na łuszczce choruje 20lat a nerwowa jestem od dziecka jednak lecze sie od ponad 5lat,z łuszczyca jakos sobie radziłam,ale ostatnio po porodzie mam duze stresy,nie spie tyle ile powinnam,wszystko mnie drazni i do tego jeszcze problemy rodzinne,to wszystko mnie tak przytłoczyo ze łuszczyca pojawiła sie na całym ciele,nigdy nie miałam takiego wysiewu odkad choruje!wygladam jakbym miała ospe!dermatolodzy załamali rece nie wiedza co robic bo sterydy juz nie działaja,ograniczaja mnie tez psychotropy bo sa to ponoc leki swiatłouczulajace i nie moge kozystac z lamp leczniczych :(dermatolog powiedziała zebym zwiekszyła dawke psychotropów,zebym sie tak nie denerwowała albo skorzystała z akupunktury,ja nie wiem co robic,same problemy :roll:

pozdrawiam

ale sie rozpisałam

wybaczcie... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jowitko,ja niestety tez mam problemy w rodzinie.czasem mam wrazenie ze wszytsko mi sie wali.Juz po czesci dochodzilam do siebie,kiedy cos sie wydarzylo co sprawilo ze sie poglebilam bardziej w tej chorobie.mam czasem tak ze nie spie po 2-3tygodnie i sie mecze.

Ty urodzilas sie w Chrzanowie a mieszkasz w Gdansku.A ja urodzilam sie i przez chwile mieszkalam w Gdyni tam mam rodzine a teraz mieszkam tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×