Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Gość brokenwing

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, :great: Jestem nowy(...)zupełnie nie wiem co napisać ...

jestem tak trochę tułaczem ,to nie jest moje pierwsze forum tematyczne dotyczące zaburzeń i innych dolegliwości psychicznych.

Uciekam z forum kiedy poczuje bliskość lub zbyt dużą sympatie ze strony jakiegoś użytkownika ( co nie oznacza że proszę was o traktowanie jak trędowatego)...Odbija mi w takich wypadkach ...zawory puszczają ,emocjonalnie eksploduje.

Może to zbyt lirycznie zabrzmi :D ...chciałbym bardzo aby to forum stało się dla mnie studnią ,z której napije się łyk zimnej,świeżej wody.

Można zadać pytanie, czego oczekuje od forumowiczy ? Ot ...trudna sprawa ,sam nie wiem .Może chce się przekonać że dramatyzuje i wyolbrzymiam? Może chce zobaczyć ,że inne osoby są w gorszych tarapatach,większym konflikcie z samym sobą niż ja ? Sam nie wiem .

Obiecuje jedno ...agresja -zero...-konfliktowość -zero .To tak na początek .

:D:D:D Czytając co napisałem :D sam zauważam że dziwny ze mnie człowieczek

reasumując : tolerujcie mnie i nie naciskajcie ..jestem powolny w otwieraniu się ,taki troglodyta ekspresji,niewidomy fotograf .

...jaki inny może być ktoś kto wątpi w wyższość materii ożywianej nad nieożywioną i istnienie podstawowych norm fizycznych .

 

PS -nie rozmawiam na PW na GG na TLENIE ,tylko i wyłącznie na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

defective_detective,

 

Dzien dobry !

Poraz pierwszy jestem na forum i nie mam zielonego pojecia jak z niego korzystac.Mam nadzieje,ze ktos ujrzy moja wiadomosc i pomoze rozwiklac moja enigme :105:

Jestem kobieta,matka i szczesliwa zona.Od 15 lat mieszkam na obczyznie,z dala od rodziny. Od kilku lat miewam sny ,ktore nie daja mi spokoju.Wieczorna pora boje sie usypiac ,moje sny przerazaja mnie :why:

Snie duzy dom....w kazdym "odcinku" jest to inny dom.Mieszkam tam z mezem, jednak maz moj jest w pracy wiec sama chodze po pomieszczeniach.Jestem szczesliwa do czasu , zatrzymania sie przed zamknietym pomieszczeniem,przewaznie jest to jedno pomieszczenie (w piewnicy,na drugim pietrze,albo w glebi domu - w zaleznosci od "odcinka"snu) wiem,ze nie powinnam tam wchodzic poniewaz za zamknietymi drzwiami sa trupy - mnostwo trupuch, wiem to dokladnie i czuje ich zapach. Boje sie panicznie ! Jednak ciekawosc nie daje mi spokoju , chce otworzyc drzwi i zobaczyc to na wlasne oczy .

W poprzednich snach obawialam sie panicznie,bylam przerazona i nie otwieralam drzwi ......... ostatnio ,w snach zaczynam nabierac odwagi i probuje otworzyc drzwi "smierci".....udalo mi sie to dwukrotnie - otworzylam drzwi jednak ogromna sila wiartu pchnela mnie na hol ,tak ,ze nie jestem w stanie utrzymac rownowagi i nie moge sie dostac do wnetrza tego mrocznego nieszczesnego pomieszczenia ...... wnet budze sie .

Owe sny sie powtarzaja ,tylko za kazdym razem sceneria sie zmienia,mieszkam w innym domu .

 

Boje sie spac,jestem niespokojna,zmeczona i obawiam sie "czegos" .....mam wrazenie,ze sny niosa mi jakis przekaz,ktorego nie potrafie odczytac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lasara,

 

Masz fajne życie ,jestem pewien ..znajdzie się ktoś kto Ci pomoże "rozwikłać" ..a snami aż tak bardzo się nie przejmuj ,to prosty mechanizm .

Pozdrawiam Cie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekam z forum kiedy poczuje bliskość lub zbyt dużą sympatie ze strony jakiegoś użytkownika ( co nie oznacza że proszę was o traktowanie jak trędowatego)...Odbija mi w takich wypadkach ...zawory puszczają ,emocjonalnie eksploduje.

 

 

No właśnie znalazłam Twój wątek..

 

Kurcze.. no sorki w takim razie za wylewność.. :(

Postaram się pohamować, ale już czuję, że łatwo mi nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×